14 طرح عمرانی هفته دولت در سیمرغ افتتاح و کلنگ زنی می شود\

14 طرح عمرانی هفته دولت در سیمرغ افتتاح و کلنگ زنی می شود

  • کد خبر: 2111100342
  • چاپ
  • انتشار: 01 شهریور 1399 - 16:45

فرماندار شهرستان سیمرغ از افتتاح و کلنگ زنی  14 طرح هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش استناد نیوز ؛مجتبی حبیب نژاد روشن با  بیان اینکه به مناسبت هفته دولت 11 طرح با هزینه ایی بالغ بر پنج میلیارد تومان به بهره برداری می رسد،افزود: به مناسبت هفته دولت چهار طرح در حوزه برق رسانی ، 3 طرح در حوزه جهاد ، یک طرح در حوزه راه و شهرسازی و سه طرح در حوزه کمیته امداد به بهره بردرای می رسد.

وی با اعلام اینکه از کل پروژه ها بیشترین پروژه مربوط به حوزه برق و کمیته امداد است،گفت: به مناسبت هفته دولت سایت اداری کمیته امداد با هزینه ایی بالغ بر 500 میلیون تومان و 10 واحد مسکونی سیل زده ( سیل اواخر سال 97 و اوایل سال گذشته ) به بهره بردرای می رسد.

فرماندار سیمرغ از آغاز عملیات اجرایی 3 طرح با هزینه ایی بالغ بر 106.5 میلیارد تومان خبر داد و افزود: به مناسبت هفته دولت طرح شیلاتی پرورش و تولید ماهی خاویار در فضایی به مساحت 11 هکتار و 136 استخر و هزینه ایی بالغ بر 100 میلیارد تومان از منابع بخش خصوصی آغاز می شود.

حبیب نژاد با بیان اینکه این طرح حدود یک سال و نیم آینده به بهره برداری می رسد، افزود: ظرفیت تولید این طرح 500 تن گوشت و 200 تن خاویار در سال خواهد بود.

وی از آغاز عملیات اجرایی مدرسه پسرانه متوسط اول با هزینه ایی بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات حوادث خبر داد و گفت که به مناسبت هفته دولت ایستگاه پمپاژ مجتمع آبرسانی سیمرغ هم با اعتبار اولیه یک میلیارد و 100 میلیون تومان آغاز می شود. telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار