تسهیلات بانک رفاه به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با نرخ سود 12 درصد\

تسهیلات بانک رفاه به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با نرخ سود 12 درصد

  • کد خبر: 2111100208
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 27 خرداد 1399

بانک رفاه ساز و کار اجرایی اعطای تسهیلات به صاحبان کسب و کارهایی که به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در فعالیت اقتصادی خود دچار مشکل شده اند را اعلام کرد.

به گزارش استناد نیوز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، بر اساس دستورالعمل اجرایی ابلاغی از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا، اعطای تسهیلات از محل سهمیه تعیین شده از سوی مرجع یادشده صرفاً به صاحبان کسب و کاری که در قالب کارفرمایی و یا خویش فرمایی دارای لیست بیمه بوده، در سامانه کارا ثبت نام کرده و از طریق این سامانه به بانک معرفی شده اند، امکان پذیر است.
تخصیص تسهیلات بر اساس مبلغ تعیین شده برای صاحبان کسب وکار در سامانه کارا و لیست شاغلان در واحد متقاضی طی دو مرحله صورت می پذیرد، که در مرحله اول 50 درصد تسهیلات به صاحبان کسب وکار پرداخت و بقیه در مرحله دوم، یک ماه پس از پرداخت تسهیلات مرحله اول و پس از تائید پرداخت توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی(در سامانه کارا برای مرحله دوم) امکان پذیر خواهد بود.
بر اساس این دستورالعمل، این تسهیلات از نوع مرابحه، با مدت باز پرداخت حداکثر 2 ساله (شروع پرداخت اقساط از ابتدای مهر ماه سال جاری) و با نرخ سود 12 درصد به صاحبان کسب وکارها اعطا می شود.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار