تصویب 3 پروژه ماندگار توسط سازمان بنادر برای شهرستان فریدونکنار\
  • علی اصغر باقرزاده مطرح کرد؛

تصویب 3 پروژه ماندگار توسط سازمان بنادر برای شهرستان فریدونکنار

  • کد خبر: 2111100185
  • چاپ
  • انتشار: 20 خرداد 1399 - 10:15

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم از تصویب سه پروژه میدان بندرگاهی، احداث برج مراقبت و بازگشایی خیابان ۲۴ متری برای شهر فریدونکنار خبر داد و آن ها را سه پروژه ماندگار برای شهر دانست.

به گزارش استنادنیوز، علی اصغر باقرزاده اظهار داشت: طی جلسه‌ای با محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور در راستای عوامل پیشرفت بندر فریدونکنار و تعامل سازمان با مدیریت شهری در تهران، سه پروژه ماندگار با بودجه حدوداً ۷۰ میلیارد تومانی توسط سازمان بنادر تصویب شد، میدان بندرگاهی، احداث برج مراقبت و بازگشایی خیابان ۲۴ متری ۳ پروژه‌ی ماندگار برای شهر فریدونکنار است.

نماینده مردم شریف بابلسر و فریدونکنار در مجلس گفت: حضور مداوم لایروب در حوضچه بندر، استقرار اداره استاندارد و همچنین راه‌اندازی سامانه مقصد از موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت که در جهت توسعه و رونق بندر تجاری فریدونکنار مؤثر است.

محمدعلی‌آزادی کناری شهردار فریدونکنار نیز گفت: پیرو توافقات در گذشته و رایزنی‌های صورت گرفته در این جلسه بازگشایی دیوار بندر که هزینه میلیاردی برگردن شهرداری می‌انداخت به سازمان بنادر محول شدوباقی زمین باقی مانده از بندر که حدوداً هزار و ۳۰۰ متر در قسمت جنوبی خیابان واقع و سازمان در ازای آن مبلغی درخواست داده بود نیز به صورت رایگان در اختیار شهرداری فریدونکنار قرار گرفت.

شهردار شهر بندری فریدونکنار با بیان اینکه اجرای میدان بندرگاهی موجب زیبایی ورودی فریدونکنار می‌شود، افزود: این پروژه‌ها حداکثر از سه ماه آینده شروع می‌شود.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار