انتخابات\
نتایج نظرسنجی  انتخابات مجلس قائمشهر

گروه رسانه ای استناد با همکاری تیم افکارسنجی و تحلیل داده‌ های امید فردا نسبت به انجام نظرخواهی از مخاطبین خود در خصوص کاندیداهای مجلس حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ نمود.

استخدام دهیاران

وعده عجیب و دیر هنگام کمال علیپور در پایان عمر نمایندگی برای حل مشکل استخدامی دهیاران، انتقادات و سوالات زیادی را در افکار عمومی در پی داشته است.

دور دوم انتخابات مجلس قائمشهر

رقابت در دور دوم انتخابات مجلس همواره شرایط متفاوتی نسبت به مرحله اول داشته است و در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ نیز اینگونه پیش بینی می شود.

نتایج کامل شمارش آرای انتخابات مجلس دوازدهم نوشهر و چالوس

نتایج انتخابات مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و‌کلاردشت بطور رسمی از سوی فرمانداری نوشهر اعلام و کامران پولادی با کسب اکثریت آرای مردمی به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه معرفی شد.

فیاضی نماینده نور

با اعلام فرمانداری نور عبدالوحید فیاضی با کسب اکثریت آرای مردم حوزه انتخابیه برای دومین بار به بهارستان رسید

انتخابات مجلس دوازدهم قائمشهر

دو نگرش، دو انتخاب، دو سرنوشت در پیش روی مردم حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ قرار دارد، مردم کدام را می‌پسندند؟

تنها راه سوادکوه برای کسب کرسی نمایندگی مجلس اجماع روی نام عمران عباسی کالی

کسب یک کرسی نمایندگی مجلس توسط مردم سوادکوه همواره برایشان حائز اهمیت بوده از همین رو آنها تنها شانس برای رسیدن به این مهم را اجماع بر روی نام عمران عباسی کالی می بینند.

حمایت جوانی از عمران عباسی

یوسفعلی جوانی کاندیدای محبوب و مورد حمایت قادیکلایی ها در سخنرانی طوفانی خود در حمایت از عمران عباسی کالی، او را بهترین گزینه برای نمایندگی مردم حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس دانست.

موج حمایت ها از عمران عباسی کالی / یکه تازی عباسی در قائمشهر و سوادکوه

در فاصله ۳ روز مانده تا انتخابات مجلس دوازدهم موج حمایت های اقشار مختلف و چهره های مطرح از عمران عباسی شکل گرفته است که نشان از غالب شدن گفتمان عمران دارد.

عمران عباسی حزب اعتماد ملی

حزب اعتماد ملی لیست کاندیداهای مورد حمایت خود در کشور را اعلام کرد که نام عمران عباسی در کنار مسعود پزشکیان و علی اصغر یوسف نژاد، به عنوان سر لیست حوزه انتخابیه قائمشهر دیده می شود.

دکتر عمران عباسی کالی

روز شمار انتخابات مجلس دوازدهم رو به پایان است و کاندیداها آخرین تلاش های خود را برای جلب اعتماد و رای مردم بکار می‌گیرند. اما تا این لحظه در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ اوضاع چگونه است؟

چهره های شاخص انتخابات مجلس دوازدهم بابل

پانزده روز تا انتخابات مجلس دوازدهم باقی مانده است و وزن کشی کاندیداها نشان از رقابتی سخت کاندیداها برای یکی از دو کرسی نمایندگی مردم بابل دارد.

عمران عباسی کاندیدا مجلس قائمشهر

بیست و هفت روز مانده به انتخابات مجلس دوازدهم در یازدهم اسفندماه و تنور انتخابات در حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ داغ شده است و جلسات انتخاباتی برخی کاندیداها پرشور برگزار می شود.

جامعه فرهنگیان مجلس

جامعه بزرگ فرهنگیان استان مازندران در شهرهای مختلف به دنبال بدست آوردن کرسی های نمایندگی مجلس دوازدهم شورای اسلامی هستند.

۳۵ نفر به تائید صلاحیت شدگان جدید مجلس مازندران اضافه شدند

قاسم عزیززاده گرجی، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، گفت: ۳۵ نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند. ‎

عبدالوحید فیاضی نور و محمودآباد

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد در دو دوره اخیر نتوانست تراز همیشگی خود را در مجلس شورای اسلامی نشان دهد و اکنون در مسیر انتخابی سرنوشت ساز قرار گرفته است.

صفحه1 از5

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار