اخبار ویژه و مهم استنادنیوز\

تازه ترین اخبار ویژه استناد نیوز

وزارتخانه های جهاد، صمت و دادگستری با حساسیت های بالا به قیمت ها نظارت کنند

رییس جمهوری  از وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، و دادگستری خواست بیش از گذشته به قیمت کالاها حساسیت داشته باشند و تاکید کرد: مردم باید درباره تامین معیشت و سفره خود احساس امنیت کنند و بی‌ثباتی در بازار چه ریشه در کم‌کاری بدنه دولت داشته باشد و چه ناشی از سوءاستفاده فرصت طلبان، باید پیگیری جدی و فوری شود.

تولید در شهرک صنعتی بشل محدود به مشکلات/ 775 واحد صنعتی غیرفعال  در کشور به چرخه تولید بازگشت

شهرک صنعتی بشل سوادکوه شمالی با قدمت چند دهه ای گرفتار مشکلات ابتدایی زیرساختی هست که این مسایل به عنوان دغدغه کارخانه داران و هیات امنا در بازدید معاون وزیر صمت‌ مطرح ‌شد.

پیگیر طرح قطع دست دلالان و واسطه‌ها از بازار تأمین نهاده‌های دامی هستیم

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی که در هفتمین سفر استانی به فارس وارد شد، در جمع مردم روستای کناره مرودشت اعلام کرد:اجرای طرحی را دنبال می‌کنیم که در ماه‌های آینده می‌تواند دست دلالان و واسطه‌ها را از بازار تأمین نهاده‌های دامی قطع کند.

جشن پایان منازل غیر مقاوم کشور در سال ۱۴۱۰/  مدیر کل جدید بنیاد مسکن مازندران معرفی شد

رئیس بنیاد مسکن کشور، گفت: امروز شاهدیم که تعداد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم‌سازی، بهسازی و بازسازی‌شده به حدود 50 درصد در کل کشور رسیده که طبق برنامه در سال 1410 دیگر واحد غیر مقاوم در روستاها نخواهیم داشت.

مجلس در بودجه سال آتی تسهیلاتی برای حمل و نقل عمومی در نظر بگیرد

شهردار تهران بر لزوم افزایش سهم مترو از حمل و نقل عمومی تاکید کرد و گفت: مجلس در بودجه سال آتی تسهیلاتی برای حمل و نقل عمومی در نظر بگیرد.

تاکید بر فعال‌تر شدن ستاد تنظیم بازار زیر نظر معاون اول رئیس جمهور
  • رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:

تاکید بر فعال‌تر شدن ستاد تنظیم بازار زیر نظر معاون اول رئیس جمهور

رییس‌جمهوری، مسوولیت و مدیریت اصلی تنظیم بازار را برعهده معاون اول خود دانست و گفت: ستاد تنظیم بازار باید زیر نظر او فعال‌تر و عملیاتی‌تر شود.

علی بابایی کارنامی سد زارم رود و خشکی مازندران

سد زارم رود درحالی با موافقت نماینده ساری روی یکی از سرشاخه های اصلی تجن قرار است ساخته شود که بسیاری از کارشناسان، احداث آن را خطری بزرگ برای محیط زیست مازندران و همسو با سد فینسک می دانند.

فراز و نشیب های موج کرونایی در قائمشهر/ تزریق بیش از 244 هزار واکسن کرونا

وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان قائمشهر اگر چه حدود پانزده روز به واسطه  کاهش نسبی آمارها، رنگ قرمز را به نارنجی و زرد تبدیل کرده است اما کاهش و افزایش آمارهای مراجعه و بستری نشان می دهد که همه گیری این بیماری همچنان وجود دارد و در شرایط شکننده ایی قرار داریم.

شکایت از رسانه ها در دستور کار نیست/سیاست دولت تعامل حداکثری با رسانه ها است

روابط عمومی ریاست‌جمهوری در پاسخ به یکی از روزنامه‌ها مبنی بر شکایت دولت سیزدهم از نشریه مورد نظر، اعلام کرد: شکایت از رسانه‌ها در دستور کار نیست و سیاست مبنایی دولت مردمی، تعامل حداکثری با رسانه‌ها و ایجاد فضای مفاهمه با اصحاب رسانه است.

امیدواریم زمینه حضور میلیون‌ها عاشق اباعبدالله(ع) در پیاده‌روی اربعین فراهم شود

رئیس جمهوری با اشاره به تقارن سفر استانی با ایام اربعین حسینی اظهار داشت: این ایام به خاطر شرایط کرونایی برای عاشقان زیارت اباعبدالله‌الحسین (ع) بسیار تاسف برانگیز است و سال های زیادی میلیون‌ها زائر از همین مسیر مهران به زیارت امام حسین(ع) می‌رفتند وامیدواریم و دعا می‌کنیم با ریشه کن شدن کرونا بار دیگر شرایط و زمینه حضور میلیون‌ها عاشق اباعبدالله‌الحسین(ع) فراهم شود.

صفحه1 از81

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار