\

انتخاب سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان دستگاه اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی

  • کد خبر: 218859
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 07 شهریور 1398

استناد نیوز، برای اولین بار و در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی، « سازمان حفاظت محیط زیست» به عنوان دستگاه اجرایی برتر، معرفی و مورد تقدیر رئیس‌جمهور قرار گرفت.

به گزارش استناد نیوز ، امیر پازندی، رییس مرکز بودجه و ارزیابی عملکرد این سازمان، اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، مراسم نقدیر از برگزیدگان پانزدهمین جشنواره شهید رجایی، عصر چهارشنبه با حضور رییس‌جمهور در سالن اجلاس سران برگزار و از تلاشگران عرصه خدمت به مردم ایران قدردانی شد.

پازندی گفت: در این مراسم از بین وزارتخانه ها، موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های وابسته و دستگاه‌های اجرایی، «سازمان حفاظت محیط زیست» به عنوان دستگاه برتر، انتخاب و بوسیله رئیس‌جمهور مورد تقدیر قرار گرفت.
وی عنوان داشت: اصلی ترین شاخص های ارزیابی این جشنواره عبارتند از: سلامت اداری، صیانت از حقوق مردم، فرهنگ سازمانی، دولت الکترونیک، مقابله با فساد اداری، اصلاح ساختار اداری، تدوین و اجرای سند تحول اداری، استفاده از مدیران جوان و زن، صرفه جویی و کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و مدیریت سبز، اجرای نظام شایسته سالاری در انتخاب مدیران و رضایتمندی ارباب رجوع.

مدیر مرکز بودجه و ارزیابی عملکرد سازمان محیط زیست افزود: تقدیر نامه و تندیس‌های این جشنواره را رئیس‌جمهور، به دکتر عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست‌اهدا کرد.

لازم به ذکر است که سازمان حفاظت محیط زیست برای نخستین بار، چنین عنوانی را در جشنواره شهید رجایی کسب کرده است.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار