اولویت برق کشور عبور از پیک تابستان سال 98 است/ کاهش تلفات و مدیریت مصرف در اولویت برنامه‌های صنعت برق باشد\

اولویت برق کشور عبور از پیک تابستان سال 98 است/ کاهش تلفات و مدیریت مصرف در اولویت برنامه‌های صنعت برق باشد

  • کد خبر: 216549
  • چاپ
  • انتشار: 17 ارديبهشت 1398 - 07:28

استنادنیوز؛ مدیرعامل توانیر اولویت و تمرکز برنامه‌های برق کشور برای سال جاری را عبور از پیک تابستان سال 1398 دانست و گفت: موضوع بحث کاهش تلفات، مدیریت مصرف، هوشمندسازی و اتوماسیون، باید در اولویت برنامه‌های صنعت برق باشد.


به‌گزارش  (پاون)، ”محمدحسن متولی‌زاده" در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهار کرد: خوشبختانه در ایران اسلامی شاهد پوشش صددرصدی برق هستیم.
او با اشاره به اینکه پوشش صددرصدی برق در ایران در حالی با اهمیت است که هنوز یک‌ونیم میلیارد نفر معادل 20 درصد جمعیت کل جهان از نعمت برق بی‌بهره است، افزود: بر اساس آنچه اعلام شده مقرر است در سال 2050 پوشش صددرصدی برق در جهان محقق شود.
مدیرعامل شرکت توانیر، توان فنی و مهندسی صنعت برق در کشور را بالا دانست و تصریح کرد: برق‌رسانی در سیل اخیر نمونه‌ای از تلاش همکاران توزیع برق مازندران بود، به‌ویژه اینکه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران همچون سایر همکاران در مناطق بحرانی حاضر بود.
متولی‌زاده روش انتخاب مدیران در شرکت را به‌صورت فراخوان اعلام کرد و افزود: با روش فراخوان، فرصت حضور همه افراد توانمند، متخصصان و جوانان برای تصدی امور فراهم می‌شود و در این روند شایسته‌سالاری صورت می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت توانیر، همدلی و همراهی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق مازندران را نقطه عطفی برای توسعه و تعالی این صنعت در استان عنوان کرد.
گفتنی است، در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، "قاسم شهابی" پس از چهار سال تصدی مدیرعاملی این شرکت، تودیع و "رضا غفاری" که پیش از این به‌عنوان معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت فعالیت داشت، به عنوان مدیرعامل جدید معارفه شد.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار