صعود ایران به مرحله بعد جام ملت های آسیا 600 هزار دلار برای بیت المال آب خورد!\
  • پاداش برای هیچ

صعود ایران به مرحله بعد جام ملت های آسیا 600 هزار دلار برای بیت المال آب خورد!

  • کد خبر: 215610
  • چاپ
  • انتشار: 27 دی 1397 - 23:04

تیم ملی فوتبال ایران پس از اتمام مسابقه‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا و شکست 2 تیم رده سوم آسیا و یک تساوی برابر عراق پاداش هنگفتی گرفت!

استناد نیوز، بر اساس دستورالعمل بازیکنان و عوامل و تیم ملی فوتبال بعد از پیروزی و تساوی در هر مسابقه پاداش مشخصی دریافت می‌کنند از همین رو محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان پیش از مسابقه ایران و امارات با چمدان‌هایی پر از یورو راهی امارات شد و با وجود مشکلاتی که در بدو ورود به این کشور پیدا کرده بود، توانست پاداش ملی‌پوشان بعد از بازی با عراق به دست‌شان برساند.

مبلغ 450 هزار یورو معادل 600 هزار دلار با پیگیری‌های وزارت ورزش و جوانان و دستور مستقیم اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به تیم ملی فوتبال ایران اختصاص پیدا کرد.

این مبلغ دیروز بعد از انجام بازی ایران و عراق بابت پیروزی‌های قبل از جام ملت‌ها و دو برد و یک تساوی مرحله گروهی به عوامل تیم پرداخت شد. سهم هر بازیکن از این پاداش 3 هزار دلار بابت هر برد بود که کی‌روش دو برابر این مبلغ یعنی 6 هزار دلار دریافت کرد. سایر عوامل تیم نیز همانند بازیکنان، پاداش گرفتند.

به گزارش استناد نیوز، این مبلغ درحالی به بازیکنان تیم ملی و کادر مربیان و سایرین در تیم پرداخت شد که این صعود و پیروزی ها هیچ دستاوردی برای فوتبال ملی به حساب نمی آید و سال هاست سایر ورزش ها علارغم افتخار آفرینی های متعدد مورد بی مهری مسئولین ورزش قرار می گیرند و پاداش های ناچیز قهرمانی جهان ورزش کاران رشته های انفرادی به آن ها پرداخت نمی شود.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار