شرایط کنونی کشور و فدراسیون فوتبال سبب لغو بازی با برزیل شد\

شرایط کنونی کشور و فدراسیون فوتبال سبب لغو بازی با برزیل شد

  • کد خبر: 214455
  • چاپ
  • انتشار: 29 مهر 1397 - 16:19

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: متأسفانه شرایط کنونی کشور و فدراسیون فوتبال ایجاب کرد که اول بازی رفت با برزیل لغو شود.

ترابیان: مشکلات سبب لغو بازی با برزیل شد

به گزارش استنادنیوز؛ عباس ترابیان ، در مورد اولین دوره کلاس‌های داوران، ناظران و نمایندگان فدراسیون فوتبال  در فوتسال که امروز در شهریار برگزار شد،‌گفت: حرکت بسیار خوبی بوده که همه نمایندگان فدراسیون فوتبال، داوران و ناظران فدراسیون در فوتسال در  یک محل جمع شده بودند، این موضوع یک نیاز مبرم برای فوتسال بود.

وی در ادامه گفت: تمامی داوران، ناظران و نمایندگان فدراسیون همگی یک کار را در برگزاری یک مسابقه فوتسال انجام می‌دهند، اما از لحاظ شکل ساختاری کار آنها کاملاً با هم متفاوت  هستند و در  برگزاری یک بازی هر 3 به همدیگر احتیاج دارند و نیازبود که آنها جلسه ای با همدیگر داشته باشند.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: همانطور که گفتم این چنین گردهمایی ها نیاز جامعه فوتسال است در این جلسه تمامی داوران ناظران و نماینگان فدراسیون تمام نقاط ضعف و قوت همدیگر آشنا شدند. البته من هم افتخار داشتم که در این جلسه حضور داشته باشم و فکر کردم نیاز است در این جلسه صحبت‌هایی  در رابطه با  بحث استانداردسازی باشگاه‌های کشور داشته باشم. به این دلیل که این افراد به نوعی در بحث استانداردسازی باشگاه‌ها و لیگ باکیفیت درگیر کار هستند و نیاز بود با آنها صحبتی در بحث استانداردسازی باشگاه‌ها و نقش هر یک داشته باشم.

وی در پاسخ به سوالی که برنامه های تیم ملی در فیفا دی مشخص شده بود و هر یک  از این بازیها به نحوی در حال لغو شدن است آیا کمیته فنی تدابیری برای حل این موضوع اندیشیده است،‌گفت: خیر، من برنامه یکساله تیم ملی را تهیه کرده بودم که متأسفانه شرایط کنونی کشور و فدراسیون فوتبال ایجاب کرد که اول بازی رفت با برزیل لغو شود و حالا هم صحبت‌هایی است که  تورنمنت قزاقستان لغو شده البته در مورد این تورنمنت هنوز نامه‌ای مبنی بر لغو به دست ما نرسیده است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار