شرکت های اروپایی نرفته اند و عده ای تنها درباره خروج آنها حرف بیهوده می زنند \

شرکت های اروپایی نرفته اند و عده ای تنها درباره خروج آنها حرف بیهوده می زنند

  • کد خبر: 213974
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 01 مهر 1397

استنادنیوز؛ سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:شرکت های اروپایی از ایران نرفته اند و عده ای تنها درباره خروج آنها حرف بیهوده می زنند.

ولی ملکی با اشاره به اخبار ضد و نقیض درباره خروج فولکس واگن از ایران، گفت: عده ای با این اقدامات به دنبال شوی تبلیغاتی و ایجاد جو روانی برای افزایش قیمت محصولات خود هستند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تکذیب خبر توسط شرکت فولکس واگن پاسخی به تمام مطرح کنندگان خروج این شرکت از ایران است، افزود: زمانی که شرکت فولکس واگن این شایعات را تکذیب کرده و اظهار داشته که قصد خروج از ایران را ندارد خط و مهر بطلانی بر تمامی این شایعات زده می شود.

سوءاستفاده کنندگان به دنبال چه هستند؟

وی ادامه داد: زمانی که شرکتی که در ایران فعالیت داشته و مستقر است خروج خود را تکذیب می کند، مشخص نیست که سوءاستفاده کنندگان به دنبال چه هستند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به گسترش سریع شایعات در فضای مجازی، اظهارداشت: زمانی که با یک خط تلفن ایرانسل یا همراه اول می توان چنین اخباری را شایع کرد دستگاه نظارتی نیز نمی تواند اقدامی برای برخورد با شایعه پراکنان انجام دهد.

شرکت های اروپایی در ایران می مانند

وی افزود: در زمان انتشار یک خبر مجلس و سایر دستگاه های نظارتی می توانند از وزارتخانه و شرکت استعلام اخذ و صحت و سقم اخبار را بررسی کنند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شرکت های اروپایی نرفته اند و عده ای تنها درباره خروج آنها حرف بیهوده می زنند، تصریح کرد: زمانی که اروپا اعلام می کند که در برجام می ماند شرکت های اروپایی نیز تابع سیاست گذاری مسئولان خود هستند و در ایران می مانند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار