تهدید دوباره داعش برای بازی های جام جهانی روسیه/اعدام لیونل مسی در زمین فوتبال\

تهدید دوباره داعش برای بازی های جام جهانی روسیه/اعدام لیونل مسی در زمین فوتبال

  • کد خبر: 212902
  • چاپ
  • انتشار: 30 خرداد 1397 - 08:35

استنادنیوز؛ گروه وهابی-صهیونیستی داعش با انتشار پوسترهایی، بار دیگر جام جهانی فوتبال 2018 روسیه و بازیکن سرشناس تیم ملی آرژانتین را تهدید کرد. در عنوان این پوسترها خطاب به «گرگ‌های تنها» آمده است: برای فصل شکار آماده شوید.

دیلی میل نوشت: در تروریسم گرگ تنها به شخصی گفته می‌شود که به تنهایی و بدون اینکه با گروهی ارتباط سازمانی داشته یا از آن کمکی دریافت کند در حمایت از آن گروه، جنبش یا عقیده دست به عملیات تروریستی بزند.

در یکی از پوسترها، صحنه اعدام لیونل مسی، ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین و تیم باشگاهی بارسلونای اسپانیا، در حالی که لباسی نارنجی بر تن دارد (لباسی که گروگان های این گروه تروریستی زمان اعدام بر تن دارند) و در وسط زمین فوتبال در یک استادیوم پر از تماشاگر در روسیه در مقابل یک داعشی زانو زده، به تصویر کشیده شده است. در جلوی تصویر نیز یک بمب گذار انتحاری داعش به چشم می خورد.

داعش باز هم جام جهانی روسیه را تهدید کرد/اعدام مسی در زمین فوتبال+تصاویر

در پوستر دیگری یک تروریست داعشی روبروی مونیتور بزرگی ایستاده که ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه را نشان می دهد. در زیرنویس این تصاویر با حروف درشت انگلیسی آمده است: اهداف گرگ‌ها.

داعش باز هم جام جهانی روسیه را تهدید کرد/اعدام مسی در زمین فوتبال+تصاویر

پوستر سوم نیز یک داعشی را نشان می دهد که در حالی که یک بمب (به شکل توپ فوتبال) را زیر بغل زده از میان شعله های آتش در یک ورزشگاه و از زمین فوتبال عبور می کند.

داعش باز هم جام جهانی روسیه را تهدید کرد/اعدام مسی در زمین فوتبال+تصاویرtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار