\

تاکید بنیاد مسکن مازندران به نظارت دقیق و‌مستمر ماموران فنی بر ساخت ‌ و سازها

  • کد خبر: 2111104351
  • چاپ
  • انتشار: 07 تیر 1403 - 10:52

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به نظارت دقيق و مستمر مأموران فني بر ساخت و سازها و صدور مجوز هاي اصولي و قانوني، تأكيد نمود .

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی. دکتر احمدی به اتفاق مهندس ولیزاده مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان سوادکوه درساعات اولیه پس از وقوع سيل در مناطق زیرآب ، پل سفید و محدوده دوآب شهرستان سوادکوه حضورواز مناطق سيل زده ، منازل و اماكن خسارت ديده بازديد بعمل آورد.

وي در اين بازديد ضمن ابراز همدردي با خسارت ديدگان سيل ، رعايت اصول فني و مقررات ملي ساختمان در ساخت بناهاي مسكوني، عدم ساخت بناهادر مسير آبراهه ها و سيلابها و رعايت حريم و بستر رودخانه ها درحوزه هاي شهري و روستايي را در جهت كاهش خسارت ناشي از بلاياي طبيعت و قهري بسيار كارآمد و كار ساز و اصولي دانست و رعايت آنرا براي همگان الزام آور ياد كرد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به نظارت دقيق و مستمر مأموران فني بر ساخت و سازها و صدور مجوز هاي اصولي و قانوني، تأكيد نمود .

اعزام ماشین آلات و تجهیزات سنگین ونیمه سنگین شامل 3 دستگاه بیل (بکهو ، زنجیری و لاستیکی) و همچنین 2 دستگاه کمپرسی جهت بازگشایی معابر شهری و روستایی وهمچنين اعزام كارشناسان جهت برآورد خسارت از اقدامات بنیاد مسکن استان در مناطق سیل زده دراستان بوده است.

وی همچنین به ادامه روند کارشناسی و ارزیابی های خسارات وارده اشاره و افزود : با توجه به شرایط ناپایدار جوی و بارش درمناطق سیل زده و ادامه دار بودن آن و همچنین عدم بازگشایی برخی معابر روند ارزیابی و تعیین خسارت همچنان ادامه دارد.

شایان ذکر است شهرستانهای چالوس و آمل (محور هراز) نیز براثر بارش‌های شدید دچارسیلاب گردید.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار