اعلام حمایت همه‌جانبه نمایندگان حوزه انتخابیه از باشگاه نساجی مازندران\
  • پیام مشترک عمران عباسی کالی و علی کشوری؛

اعلام حمایت همه‌جانبه نمایندگان حوزه انتخابیه از باشگاه نساجی مازندران

  • کد خبر: 2111104280
  • چاپ
  • انتشار: 09 خرداد 1403 - 11:25

عمران عباسی کالی و علی کشوری نمایندگان مردم شریف قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس دوازدهم، در پیامی مشترک پیرو پیروزی شب گذشته تیم فوتبال نساجی، ضمن تبریک بقای در لیگ برتر حمایت همه جانبه از نساجی در فصل آینده لیگ برتر را یک وظیفه مهم دانستند.

به گزارش استناد نیوز، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

نساجی برای مازندران، بخصوص مردم شریف قائمشهر تنها یک نام، یک تیم فوتبال یا یک باشگاه ورزشی نیست، یک هویت و عشقی است که در قلب و جان مردم رخنه کرده، موفقیت و شکست‌های نساجی مازندران فراتر از برد و باخت ورزشی محسوب می‌شود، بنابراین داشتن دغدغه نساجی برای تمام مسئولین شهرستان، استان و حتی کشوری در سطح وزارت ورزش یک مسئولیت مهم و غیر قابل انکار خواهد بود.

 

موفقیت نساجی در مسابقه شب گذشته و گذر از روزهای پر استرس سقوط به دسته پایین‌تر، هرچند یک موفقیت برای نام بزرگ نساجی و درخور هواداران پرشور این تیم ورزشی نیست اما موجی از شادی و شعف را در این عزیزان ایجاد نمود که بسیار حائز اهمیت و توجه است.

 

به همین دلیل است که از امروز باید برنامه ای مدون در جهت کسب موفقیت ها و شادی‌های بزرگ‌تر در فصل آینده لیگ برتر و ایجاد نشاط اجتماعی در شهر ترسیم نمود و در این راه از تمام ظرفیت‌ها بهره جست، اینک که با لطف و اعتماد مردم عزیز به عنوان نماینده حوزه انتخابیه در مجلس افتخار حضور و خدمت داریم بر خود لازم می‌دانیم تمام تلاشمان را در جهت رفع دغدغه‌های اساسی باشگاه بزرگ نساجی مازندران و هواداران بکار خواهم گرفته و همراه و هم گام باشگاه محبوب نساجی و هواداران عزیز باشیم.

 

در پایان از زحمات مجموعه مدیریتی باشگاه نساجی، تمام بازیکنان غیور و سرمربی توانمند و با دانش تیم که تحولی بزرگ را از زمان سکان داری در نساجی ایجاد نمود قدردانی نموده و آرزو داریم با همدلی و حمایت‌های بیشتر در فصل آینده موفقیت‌های درخور نام بزرگ نساجی و مردم غیور منطقه حاصل شود.

 

علی کشوری و عمران عباسی کالی

نمایندگان مردم شریف شهرستان‌های  قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامیtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار