خرد شدن اقتصاد رژیم صهیونیستی زیر ضربات ناشی از جنگ غزه\

خرد شدن اقتصاد رژیم صهیونیستی زیر ضربات ناشی از جنگ غزه

  • کد خبر: 2111104264
  • چاپ
  • انتشار: 05 خرداد 1403 - 09:14

جنگ نوار غزه با وجود کمک‌های بی شائبه آمریکا و غرب در حال خرد کردن اقتصاد رژیم صهیونیستی است و این را می‌توان در افزایش قیمتی مشاهده کرد که از سوی شرکت‌های غذایی این رژیم اعمال می‌شود.


به گزارش روز شنبه استناد نیوز و به نقل از العهد، هر روز که از جنگ غزه می‌گذرد، اقتصاد رژیم صهیونیستی بیش از پیش از آن تاثیر می پذیرد.
در تحولی جدید که از فرسایش مداوم اقتصاد رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ و تاثیرات جنگ حکایت دارد، شرکت غذایی «اوسم» این رژیم از افزایش قیمت محصولات خود به میزان ۲ تا ۷ درصد خبر داد و اعلام کرد که قیمت های جدید از ماه آینده اعمال خواهد شد.
رسانه صهیونیستی «سروجیم» در این باره اعلام کرد که این افزایش قیمت شرکت «اوسم» پس از اقدام مشابه دیگر شرکت‌های صهیونیستی رخ می‌دهد.
سروجیم گزارش داد: این دومین بار است که در سال جاری شرکت اوسم قیمت ها را افزایش می‌دهد. در ماه ژانویه گذشته نیز قیمت ها افزایش یافته بود. این افزایش قیمت شامل بسیاری از کالاها و محصولات شد و برخی کالاها افزایش ۹ درصدی داشت. در سال ۲۰۲۳ نیز قیمت کالاها دو بار گران شده بود.
العهد نیز در ادامه گزارش خود نوشت:این افزایش قیمت ها با وجود کمک های آمریکا و غرب است که از هفتم اکتبر به سوی رژیم صهیونیستی سرازیر شده‌ استد. غرب و آمریکا مراکز اقتصادی جهانی را برای تداوم داد و ستد با این رژیم با وجود همه مخاطرات جنگ تحت فشار قرار داده تا مانع از رکود اقتصادی آن شوند، اما این رکود در همه جنبه ها خود را نشان داده از جمله فرو ریختن ارزش شیکل (واحد پول رژیم صهیونیستی) و کاهش شاخص رشد اقتصادی در آژانس آمریکایی «مودیز» است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار