آیت‌الله رئیسی همانند سردار سلیمانی مرد میدان بود\
  • استاندار مازندران

آیت‌الله رئیسی همانند سردار سلیمانی مرد میدان بود

  • کد خبر: 2111104263
  • چاپ
  • انتشار: 04 خرداد 1403 - 16:57

استاندار مازندارن با اعلام اینکه رئیس جمهور شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی هیچگاه پشت میزش ننشست و برای ادای این امانت همیشه در صحنه و میدان حضور داشت گفت که آیت‌الله رئیسی همچون سردار سلیمانی مرد میدان بود.


به گزارش استناد نیوز، یوسف نوری روز جمعه در مراسم تکریم و بزرگداشت سیدالشهدای خدمت، خادم‌الرضا آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش در مصلی نماز جمعه ساری، افزود: شهید آیت‌الله رئیسی در زمره مومنان بود. آنچه را که ما در آموزه‌های دینی در خصوص مومنان داریم و یکی از مباحث و مطالب پرسود که در آیات قران و کلان معصومان آمده است در رفتار رئیس‌جمهور شهید می‌شد دید.
وی ادامه داد: مومنان در نماز خود خاشع هستند. آیت‌الله رئیسی هم اینگونه بود و تمام گفتمان این شهید راه خدمت پشتوانه منطقی داشت.
استاندار مازندران با اشاره به سوابق مدیریت و اجرایی شهید آیت‌الله رئیسی، امانتداری را یکی از مهمترین ویژگی‌های آیت‌الله رئیسی برشمرد و گفت: او همواره در خط رهبری بود و این امانت مهم‌ترین امانت است.
نوری ادامه داد: او هیچگاه پشت میزش ننشست و برای ادای این امانت همیشه در صحنه و میدان حضور داشت. همچون سردار سلیمانی مرد میدان بود.
وی گفت: شهید آیت‌الله رئیسی مدیریت اسلامی مبتنی بر آموزه‌ های علوی و تمدن رضوی را بر دولت حاکم کرد که مهمترین ثمره بالاترین مقام اجرایی کشور بود.
به گفته نوری، شهید آیت‌الله رئیسی مردمی بودن دولت را در کشور مستقر کرد و ارتباط میان مردم با مسوولان را رقم زد.
نوری اظهار داشت:۳۳ هزار میلیارد تومان در ۲ سفر رئیس جمهور به مازندران تصویب شد که این میزان جدای از اعتبارات تسهیلات است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار