آموزش های مهارتی به بیش از ۱۱۷۵ معتاد بهبودیافته در مازندران ارائه شد\

آموزش های مهارتی به بیش از ۱۱۷۵ معتاد بهبودیافته در مازندران ارائه شد

  • کد خبر: 2111104191
  • چاپ
  • انتشار: 18 ارديبهشت 1403 - 08:46

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران گفت که در سال گذشته تعداد یکهزار و ۱۷۵ نفر از معتادین بهبود یافته استان مازندران آموزشهای مهارتی را کسب کردند

.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی حرفه ای استان، گفت:

نقش آموزش مهارتی در صیانت از معتادین بهبود یافته و خانواده های آن تأکید دارد و معتقد است، که افزایش سطح آموزش‌های مهارتی بهبود یافتگان مواد مخدر و خانواده های آنان در ارتقاء ضریب صیانت از این افراد مؤثر می باشد.

وی افزود: همکاری بیش از بیش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران در جهت خدمت رسانی بهتر به آسیب دیدگان اجتماعی ویژه معتادین بهبود یافته، با اولویت حرفه های دارای بازار کار ویژه آقایان و حرفه های زیر مجموعه صنایع پوشاک و صنایع دستی برای بانوان برنامه ریزی و اجرا شده و در حال اجر است.

 این مقام مسئول بیان داشت: استفاده از ظرفیت مهارت آموزی در محیط کار واقعی مراکز درمان در جهت توانمندسازی این قشر جامعه بسیار موثر خواهد بود.

 درویشی مدیرکل با اعلام این خبر گفت: در سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۱۷۵ نفر از معتادین بهبود یافته استان مازندران آموزشهای مهارتی را کسب کردند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار