ناوگان خدمات شهری جویبار به ماشین آلات جدید تجهیز شد\

ناوگان خدمات شهری جویبار به ماشین آلات جدید تجهیز شد

  • کد خبر: 2111104170
  • چاپ
  • انتشار: 11 ارديبهشت 1403 - 19:35

مجموعه مدیریت شهری جویبار برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان فهیم جویباری اقدام به خرید دو دستگاه نیسان صفر کیلومتر کرده ودر ۹ اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی شوراها به ناوگان شهری جویبار اضافه شده است .

به گزارش استناد نیوز، با توجه به جمعیت و سرانه بالای زباله ،شهر جویبار نیازمند امکانات ویژه از لحاظ تجهیزات مدیریت شهری می باشد و در سنوات گذشته همواره مجموعه مدیریت شهری، مستهلک بودن ماشین آلات زباله را یکی از مشکلات پیش روی شهرداری عنوان می کردند و خوشبختانه در ۴ ماه گذشته با انتصاب سیفی بعنوان شهردار اتفاقات خوبی در این زمینه صورت گرفته است .

شهردار جوان و بومی جویبار نیز تجهیز ونوسازی ناوگان شهری را برای خدمات رسانی بهتر و مطلوب به شهروندان را امری پسندیده و مهم دانست و این اقدام در حالی صورت گرفته که چندی پیش یک دستگاه کامیونت ۶ تنی با پیگیری  شهردار جویبار سیفی  خریداری و جهت بهره برداری به ناوگان حمل و نقل خدمات شهری ملحق شده است .

گفتنی است با ورود این ماشین آلات به ناوگان خدمات و موتوری ، هزینه های بالای تعمیر و نگهداری ماشین آلات فرسوده شهری تا حد چشمگیری کاهش می یابد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار