امکانات زیر ساختی مناطق صعب العبور در زمان دوم انتخابات مجلس فراهم شد\

امکانات زیر ساختی مناطق صعب العبور در زمان دوم انتخابات مجلس فراهم شد

  • کد خبر: 2111104162
  • چاپ
  • انتشار: 10 ارديبهشت 1403 - 10:15

استاندار مازندران با اعلام اینکه مرحله دوم انتخابات مجلس ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود، گفت: برای برگزاری انتخابات دور دوم در حوزه های شهرستان قائمشهر همه امکانات زیر ساختی به خصوص در مناطق صعب العبور فراهم می شود.

به گزارش استناد نیوز، یوسف نوری در ستاد انتخابات مازندران، افزود: برای برگزاری انتخابات دور دوم در حوزه های شهرستان قائمشهر همه امکانات زیر ساختی به خصوص در مناطق صعب العبور فراهم می شود.

وی اظهار داشت: همه دستگاه های دولتی به استناد قانون مکلف به همکاری برای برگزاری انتخابات پرشور ۲۱ اردیبهشت ماه هستند.

استاندار مازندران با بیان اینکه از همه ظرفیت های رسانه ای برای اطلاع رسانی باید استفاده کرد، ادامه داد: مشارکت مردم در این انتخابات تعیین کننده است.

این مقام مسوول تصریح کرد: انتخابات در کشور ما یک سرمایه اجتماعی محسوب می شود که دستاوردهای اقتصادی به همراه خواهد داشت.

مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

حدود یک میلیون و ۸۰ هزار نفر از ۲ میلیون و ۴۸۷ هزار و ۲۴۴ مازندرانی واجد شرایط شرکت در انتخابات ۱۱ اسفند، به سه هزار و ۲۱۰ شعبه اخذ رأی برپا شده در ۲۲ شهرستان استان رفتند و مشارکت ۴۳.۵ درصدی را ثبت کردند. مازندران نوزدهمین استان از نظر میزان مشارکت انتخاباتی شد.

طبق اعلام ستاد انتخابات شهرستان‌های مازندران به جز حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ که انتخابات به دور دوم کشیده شد، در هشت حوزه انتخابیه دیگر نمایندگان مشخص شدند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار