زائران خانه خدا بعد از ۹ سال وقفه فردا عازم مکه خواهند شد\

زائران خانه خدا بعد از ۹ سال وقفه فردا عازم مکه خواهند شد

  • کد خبر: 2111104156
  • چاپ
  • انتشار: 09 ارديبهشت 1403 - 09:23

مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران گفت: نخستین پرواز اعزام زائران عمره مفرده از مازندران پس از ۹ سال وقفه، فردا دوشنبه ۱۰ اردیبهشت انجام می‌شود..

به گزارش استناد نیوز، حسنی با اعلام این مطلب ، افزود: در این تنها پرواز عمره از مازندران، دو کاروان از مازندران و یک کاروان از استان گلستان ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه عصر فردا دوشنبه از فرودگاه شهدای ساری راهی سرزمین وحی خواهند شد.

وی تصریح کرد: این پرواز مدینه – ساری – مدینه است که دوستداران زیارت خانه خدا را به عربستان حمل خواهد کرد.

عزیمت ۳۲ کاراون به حج تمتع

مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران خاطر نشان کرد: امسال با توجه به افزایش ظرفیت پرواز‌ها و تعداد زائرین و عوامل کاروانها، عملیات حج تمتع در قالب ۳۲ کاروان و با بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ زائر از فرودگاه شهدای ساری به سرزمین وحی الهی انجام خواهد شد.

حسنی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته به منظور ارائه خدمات و تشریفات پروازی بهتر به حجاج بیت الله الحرام، جلسات هماهنگی بین دستگاه‌های ذیربط تشکیل شده است و فرودگاه شهدای ساری آمادگی کامل برای انجام عملیات حج عمره و تمتع سال ۱۴۰۳ را دارد.

به گفته وی فرودگاه شهدای ساری جزو پیشتازان فرودگاه‌های اعزام کننده زائرین عمره و تمتع بوده و ان شاالله با برنامه ریزی‌های صورت گرفته خدمات مطلوب و شایسته‌ای به حجاج محترم در انجام عملیات عمره مفرده و حج تمتع ۱۴۰۳ ارائه خواهد شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار