۲۲۰ پروژه به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان در ساری آماده بهره برداری است\
  • به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر؛

۲۲۰ پروژه به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان در ساری آماده بهره برداری است

  • کد خبر: 2111103950
  • چاپ
  • انتشار: 11 بهمن 1402 - 09:53

فرماندار شهرستان ساری گفت: در ایام الله دهه فجر امسال ۲۲۰ پروژه به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان در سطح این شهرستان افتتاح و بهره برداری می رسد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی، محمد علی نوبخت از برگزاری بیش از ۲۰۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی در سطح این شهرستان خبر داد .

 وی با اعلام اینکه برنامه های متنوعی در سطح بخش ها، ادارات مسجدها، پایگاه‌ها برای گرامیداشت این دهه در‌ سطح شهرستان تدارک دیده شده است گفت که تا در راستای جهادتبیین، ایجاد انگیزه، امیدآفرینی و ایجاد نشاط و شادی دربین شهروندان شود.

فرماندار شهرستان در ادامه با بیان اینکه مشی حرکت ما در شهرستان ساری مبتنی بر مردمی سازی امور و عمل به سیره و منش شهداست و امام شهدا(ره) است افزود: هیمنه گفتمانِ حکمرانی مردمی و عمل در میدان آنان در سال ۵۷، هیبت پوشالی طاغوت و طاغوت پرستان را برای همیشه تاریخ درهم شکست.

مقام عالی دولت در شهرستان ساری با اشاره به شعار بزرگداشت دهه فجر امسال که به نام «جشن ملی، مشارکت پرشور، آینده روشن» نام گذاری شده است افزود: بخشداران مناطق و تمامی دستگاه های اجرایی باید در هرچه باشکوه تر برگزار کردن مراسمات گرامیداشت در ایام الله دهه فجر تلاش کرده و منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی)، سیاست های دولت خدمتگزار سیزدهم و دستاوردهای نظام اسلامی را به درستی و بسیار دقیق در قالب کلیپ و عکس نوشته‌ تبیین عملی نمایند.

فرماندار مرکز مازندران در ادامه با بیان اینکه ایام الله دهه فجر نمادِ ایمان، بصیرت، ایثار، وحدت، همدلی، خودباوری و حیات جدید ملت ایران اسلامی است اظهار کرد: منطق انقلاب اسلامی برقراری عدالت توامان با کرامت، شرافت و معنویت است و ملت بزرگ ایران اسلامی نیز همواره پاسدار اندیشه‌های ناب و سیره و منش امامین انقلاب اسلامی و آرمان های والای شهدای سرفراز هستند و در این مسیر از تحریم و تهدید دشمنان هیچ ابایی ندارند.

در پایان نیز در طی حکمی از سوی فرماندار مرکز استان اعضای ستاد هماهنگی برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر در شهرستان ساری معرفی شدند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار