همه باید برای حضور مردم در صحنه تلاش کنند\
  • رهبر انقلاب؛

همه باید برای حضور مردم در صحنه تلاش کنند

  • کد خبر: 2111103859
  • چاپ
  • انتشار: 19 دی 1402 - 12:25

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه باید برای حضور مردم در صحنه تلاش کنند، تصریح کردند:قدرت نقش‌آفرینی مردم در حوادث بزرگ را ما نباید فراموش کنیم. این را در زندگی خودمان تجربه کردیم، هم خودمان باید فراموش نکنیم، هم این تجربه را به دیگران منعکس کنیم.

به گزارش  استناد نیوز، حضرت آیت الله خامنه ای روز سه شنبه در دیدار هزاران نفر از مردم استان قم به مناسبت قیام تاریخی ۱۹ دی ماه در حسینیه امام خمینی (ره) افزودند: قدرت نقش‌آفرینی مردم در حوادث بزرگ را ما نباید فراموش کنیم. این را در زندگی خودمان تجربه کردیم، هم خودمان باید فراموش نکنیم، هم این تجربه را به دیگران منعکس کنیم. 

ایشان اظهار داشتند: امروز غزه را ملاحظه کنید. نقش‌آفرینی حضور مردم و ایستادگی مردم در یک حادثه‌ عظیم، یعنی یک گروه کوچک، یک مردم محدود، مثلاً دو میلیون جمعیت من‌باب مثال در یک وجب زمین، آمریکای با آن عظمت را و رژیم صهیونیستی آویزان به آمریکا را عاجز کرده. قدرت حضور مردم یعنی این. 

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: حادثه‌ قم یک حادثه‌ای است به مراتب از این بالاتر. چرا؟ برای خاطر اینکه در روز نوزدهم دی مردم قم آمدند در خیابان، شهید هم دادند، کتک هم خوردند، عده‌ای هم زندان رفتند، اما سرآغاز یک جریانی شدند که آن جریان توانست یک رژیم وابسته‌ مستکبر ظالم مسلّط بر این کشور را در طول مدت حدود یک سال سرنگون کند.  

امام به جای نشست و برخاست با احزاب و گروه‌ها، با مردم بود

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به اینکه همه باید برای حضور مردم در صحنه تلاش کنند، تصریح کردند: این را امام یاد داد به ما. نشان داد به مردم، یاد داد به مردم،‌ که حضور آنها در صحنه معجزه آفرین است.امام سال ۴۱ و ۴۲ با عمل، با حرف، با منطق، با استدلال این را به همه‌ ملت ایران نشان داد.

ایشان ادامه دادند: فهماند به آنها که اگر می‌خواهند پیش بروند، اگر می‌خواهند به نتایجی که مطلوب آنهاست برسند باید در میدان حضور داشته باشند. عقب کشیدن، به این و آن اتکا کردن، کنج عزلت گزیدن، این فایده ندارد، باید بیایند وسط میدان. خودش هم آمد وسط میدان.

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: امام به جای نشست و برخاست کردن با احزاب و گروه‌ها و جریان‌های سیاسی و شخصیت‌های سیاسی معروف پرمدعا که بودند در آن زمان، به جای نشستن با آنها، آمد با مردم نشست.

حضرت آیت الله خامنه ای ادامه دادند: ما بر سرکوب عوامل واقعی و پشت پرده حادثه تروریستی کرمان اصرار داریم. مسئولان مربوطه در موضوع حادثه کرمان به طور جدی در تلاشند و خوب کار کردند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار