مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران؛ استعفای استاندار صحت ندارد\

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران؛ استعفای استاندار صحت ندارد

  • کد خبر: 2111103759
  • چاپ
  • انتشار: 11 آذر 1402 - 14:40

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: خبر استعفای استاندار مازندران که طی ۲۴ ساعت گذشته در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده، صحت ندارد. ‎

استناد نیوز - مرتضی نوربخش اظهار کرد: استاندار مازندران استعفا نداد و علاقه‌مند به ادامه حضور در استان است تا کارهای نیمه‌تمام در حوزه‌های مختلف اقتصادی، عمرانی و فرهنگی را به پایان برساند.

وی افزود: مازندران خوشبختانه با مدیریت تیم دولت اکنون در حوزه اقتصادی یکی از استان‌های برتر کشور است و استاندار نیز در تلاش است تا این روند ادامه یابد و به نقطه مطلوبی برسد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: یکی از مسائلی که اخیرا برای دکتر حسینی‌پور پیش آمده و احتمال جدا شدن ایشان از استانداری مازندران را مطرح کرده، موضوع معالجه همسرشان است و شایعه دیروز به دلیل حضورشان در بیمارستانی در تهران و دسترسی نداشتن به ایشان قوت گرفت.

نوربخش تصریح کرد: نظر وزارت کشور و رئیس‌جمهور نیز به ادامه کار دکتر حسینی‌پور در استان است و قطعا ایشان تا پایان و بعد از انتخابات مجلس دوازدهم و خبرگان رهبری در استان حضور دارند.

وی افزود: با توجه به این‌که همسر استاندار در تهران بستری است و دکتر حسینی‌پور پیگیر فرآیند درمان‌شان هستند، استاندار پیگیر انتقال همسرشان به مازندران و ادامه فرآیند درمان در یکی از بیمارستان‌های استان در حال انجام است تا روند مدیریت در استان را همزمان با حضور در کنار خانواده و انجام روند شیمی‌درمانی همسرشان انجام دهند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار