درخشش مهارت آموخته فنی و حرفه ای مازندران در مسابقات جهانی مهارت\

درخشش مهارت آموخته فنی و حرفه ای مازندران در مسابقات جهانی مهارت

  • کد خبر: 2111103734
  • چاپ
  • انتشار: 29 آبان 1402 - 07:44

 "امین آهنگر کانی" مهارت آموخته فنی و حرفه ای مازندران توانست در مسابقات مهارت HI-TECH ٢٠٢٣ روسیه به عنوان دومی دست یابد و مدال نقره بر گردن انداخته شد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، بیش از یک هزار نفر رقابت کننده و کارشناس از ۱۱ کشور شامل کشورهایی چون چین، هند، قرقیزستان، روسیه وبلا روس در ۳۵ رشته تک و بهره ور محور در این رقابت حضور داشتند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران به همین مناسبت در پیامی کسب این عنوان را به آهنگرکانی تبریک گفت.

 

سید حسین درویشی درمتن پیامش گفت که جوامع انسانی به پشتوانه تلاش های ماندگار در زمینه توسعه آموزش های اثربخش مهارتی و ایجاد چرخه متوازن تکنولوژی در حوزه های مختلف توانسته اند به تعالی و پیشرفت های چشمگیر در طول تاریخ دست یابند و بی تردید همت بلند جوانان این مرز و بوم همواره نقشی موثر را در رسیدن به افق­ های روشن آینده این سرزمین ایفا نموده است.

وی در ادامه پیام خود آورده است:‌اینک که در مسابقات مهارت HI-TECH روسیه از ٢١ تا ٢٧ آبان ١٤٠٢ در شهر یکاترینبورگ روسیه، تیم ملی نخبگان مهارتی بهمراه مهارت آموخته و کارشناسان این اداره کل( کامیار صادقی در رشته جوشکاری و حامد قنبری در رشته تاسیسات الکتریکی) برگزار شد. «امین آهنگر کانی» در رشته جوشکاری مهارت آموخته مرکز آموزش فنی و حرفه ای ۲۲ بهمن ساری، به هدایت مربی توانمند این مرکز و حمایت همه جانبه شرکت خزر ترانسفو که دارای مجوز آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای بابلسر در این دوره از مسابقات، به کسب مدال نقره دست یافت.

درویشی ادامه داد: حامد قنبری مربی مجرب مرکز ۲۲ بهمن ساری بعنوان کارشناس منتخب مهارت آموخته کشوری در رشته تاسیسات الکتریکی، موفق به کسب مدال نقره شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران اظهارداشت: با کسب این عنوان توانستند، افتخار دیگری در کارنامه این اداره کل بیفزایند، لذا این توفیق ارزشمند را به این جوان پرتلاش و خانواده گرامی ایشان، مربیان، شرکت خزر ترانسفو و نیز به خانواده بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مازندران در بخش دولتی و خصوصی تبریک و تهنیت عرض نموده و پیروزی و بهروزی همیشگی را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار