بانوی چالوسی طلای مسابقات آسیایی را به کودکان غزه اهدا کرد\

بانوی چالوسی طلای مسابقات آسیایی را به کودکان غزه اهدا کرد

  • کد خبر: 2111103664
  • چاپ
  • انتشار: 09 آبان 1402 - 18:35

بانوی پاراتکواندو مازندران، رزا ابراهیمی مدال طلای پاراتکواندو بازی‌های پارآسیایی هانگژو را به بانوان و کودکان شهید غزه تقدیم کرد.

به گزارش روز سه شنبه استناد نیوز، رزا ابراهیمی در این خصوص اظهار کرد: این یک تصمیم از ته قلبم بود، چون اقدام ظالمین در کودک‌کشی، قلب ما را به درد آورده است.

ابراهیمی بیان کرد: ما ورزشکاران این اقدامات این رژیم کودک‌کش را محکوم می‌کنیم و من به احترام خانواده‌ها و کودکان بی‌گناه غزه، در همان کشور چین اعلام کردم که مدالم را تقدیم این کودکان بی‌گناه می‌کنم.

رزا ابراهیمی با بیان اینکه این مدال را تقدیم کودکان و مخصوصا بانوان فلسطینی و مردم غزه تقدیم کردم، گفت: این جنایات وحشیانه قابل باور نیست و من با تقدیم مدالم تنها حمایتی بود که می‌توانستم از مردم بی‌گناه غزه داشته باشم.

ابراهیمی در خصوص رویارویی با تیم‌های اسرائیلی هم سخن گفت و افزود: هیچوقت و حتی اگر به قیمت از دست دادن قهرمانی و مدال هم باشد حاضر نیستم در مقابل این رژیم کودک‌کش به میدان بروم؛ این وظیفه ماست که اسرائیل را به رسمیت نشماریم.

از کودکی به امام رضا ارادت قلبی دارم

این قهرمان همچنین در خصوص موضوع ارادتش به امام رضا(ع) گفت: از کودکی ارادت قلبی به آقا امام رضا (ع) داشتم و دارم و امیدوارم در مسابقات بعدی مدالم را تقدیمش کنم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار