آبزیان هم به لیست صادرات مازندران به روسیه اضافه شد\
  • اولین دستاورد هیئت اعزامی دامپزشکی مازندران به روسیه:

آبزیان هم به لیست صادرات مازندران به روسیه اضافه شد

  • کد خبر: 2111103658
  • چاپ
  • انتشار: 09 آبان 1402 - 12:48

سرپرست اداره کل دامپزشکی مازندران، گفت: در حاشیه شرکت در دوره های آموزشی طی نشست های متعدد با نماینده دامپزشکی روسیه امکان صادرات یکی از شرکت های فعال حوزه آبزیان میسر شد.

 

به گزارش روز سه شنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران دکتر حمزه آقاپور کاظمی سرپرست این اداره کل با اعلام این خبر گفت: در سفر هیئت کارشناسی مازندران به روسیه جهت شرکت در دوره های آموزشی در راستای تسهیل امور صادرات به آن کشور که پیرو تفاهم نامه منعقد شده در سفر اقتصادی استانداری مازندران به روسیه و مساعدت ریاست سازمان دامپزشکی کشور صورت گرفت نسبت به وضعیت صادرات شرکت های فعال حوزه دامپزشکی پیگیری شد.

وی ادامه داد: در حاشیه این دوره آموزشی طی نشست های متعدد و چند ساعته با نماینده دامپزشکی روسیه و ارائه مستندات و گزارش های صادرات شرکت پاک ثمر امکان صادرات این شرکت به کشور روسیه فراهم گردید و با انعقاد ۳ قرارداد با شرکت های روسی ارسال محموله های صادراتی حوزه آبزیان از سر گرفته شد.

وی در خصوص امکان صادرات حوزه لبنی نیز گفت: طی مذاکرات صورت گرفته به زودی مشکل این شرکت ها نیز حل خواهد شد.

شایان ذکر است دوره های آموزشی در راستای تسهیل صادرات به مدت 30 ساعت کلاس آموزشی برای نمایندگان شرکت های طرف قرارداد برگزار گردید و گواهی نامه آموزشی آن در ARiAH صادر گردید.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار