چینی ها بیمارستان یکهزار و ۱۰۰ تختخوابی مازندران را تکمیل می کنند\

چینی ها بیمارستان یکهزار و ۱۰۰ تختخوابی مازندران را تکمیل می کنند

  • کد خبر: 2111103635
  • چاپ
  • انتشار: 02 آبان 1402 - 14:31

پس از گذشت حدود ۲ هفته با اعلام آمادگی چینی‌ها برای سرمایه‌گذاری در بزرگترین طرح بیمارستانی مازندران اکنون این موضوع وارد گام جدیدی شده و تفاهم نامه تامین منابع مالی ساخت، در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منعقد شده است.

 به گزارش استناد نیوز، در جلسه بررسی استفاده از ظرفیت فاینانس از طریق کشور چین که در محل سالن جلسات مرکز هماهنگی امور اقتصادی وزارت بهداشت، با حضور دکتر اسدی معاون محترم مرکز هماهنگی امور اقتصادی وزات بهداشت، دکتر فرهاد غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و نمایندگان شرکت china energy برگزار شد، تفاهم نامه تامین منابع مالی در قالب epcf فی ما بین دانشگاه های علوم پزشکی مازندران، اردبیل و کرمان به ارزش بیش از یک میلیارد یورو و شرکت china energy منعقد شد. 

بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد بعد از اخذ مجوزهای قانونی مربوط از دولت های طرفین، بستر سازی لازم جهت عقد قرارداد epcf اجرای پروژه های مربوطه صورت پذیرد.

در این جلسه گزارشی از اجرای مگا پروژه های بیمارستانی و وضعیت پروژه های سلامت دانشگاه های علوم پزشکی مازندران، اردبیل و کرمان ارائه شد و نمایندگان شرکت چینی به معرفی ظرفیت های خود و ارائه شرایط تامین مالی از سایناشور پرداختند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار