رئیس دادگستری و دادستان جدید قائمشهر از امروز کارشان را آغاز کردند\

رئیس دادگستری و دادستان جدید قائمشهر از امروز کارشان را آغاز کردند

  • کد خبر: 2111103503
  • چاپ
  • انتشار: 01 مهر 1402 - 15:36

طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان مازندران، "قاسم نبی زاده کبریا" به عنوان رئیس شعبه اول دادگاه عمومی (حقوقی) و رئیس دادگستری شهرستان قائمشهر و "علی نیازی اوریمی" به عنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان معارفه شدند.


به گزارش استناد نیوز، حجت الاسلام محمدصادق اکبری در آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائمشهر، خدمت در دستگاه قضا را مهم و ارزشمند عنوان کرد و افزود: با اجرای دقیق قانون و برقراری عدالت به بهترین شکل ممکن به وظیفه خود عمل می کنیم.
رئیس کل دادگستری مازندران در ادامه، امنیت را بستری برای فعالیت‌های مشروع دانست و گفت: برخورد دستگاه قضایی استان نسبت به هر اقدامی که نظم، امنیت و آرامش مردم را با مخاطره مواجه کند، سریع، قاطع و قانونی خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری با تاکید ویژه بر لزوم مبارزه با فساد به عنوان خط قرمز دستگاه قضایی استان، تصریح کرد: با هر نوع فساد اداری، اقتصادی و اجتماعی در داخل و بیرون از دستگاه قضایی استان برخورد قاطع و قانونی خواهد شد و دادگستری مازندران در حوزه مبارزه با فساد با هیچ فردی مماشات نخواهد کرد.
وی رسیدگی سریع و دقیق به پرونده ها، حفظ و احیای حقوق عامه در راستای تاکیدات قانون اساسی، حفظ استقلال دستگاه قضایی استان و رسیدگی به امور زندانیان را از جمله موارد مهم در دستگاه قضا برشمرد.
یادآور می شود؛ قاسم نبی زاده کبریا پیش از این به عنوان رئیس شعبه اول دادگاه عمومی (حقوقی) و رئیس دادگستری شهرستان محمودآباد و علی نیازی اوریمی قبلاً به عنوان رئیس شعبه اول دادگاه عمومی (حقوقی) و رئیس دادگستری شهرستان گلوگاه مشغول به خدمت بوده اند. منبع / صدا و سیماtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار