بعضی ها به اختلاف افکنی بین دولت و مجلس دل خوش کرده‌اند\
  • رئیس مجلس شورای اسلامی؛

بعضی ها به اختلاف افکنی بین دولت و مجلس دل خوش کرده‌اند

  • کد خبر: 2111103369
  • چاپ
  • انتشار: 31 مرداد 1402 - 10:07

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: افراد و رسانه‌هایی که به اختلاف‌افکنی بین دولت و مجلس دل خوش کرده‌اند، بدانند به اهداف خود نمی‌رسند و نمی‌توانند از کاه کوه بسازند.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۳۱ مرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: در ابتدا فرا رسیدن شهادت حضرت رقیه (س) را به تمام ملت شریف ایران اسلامی تسلیت و تعزیت می‌گویم، همچنین روز صنعت دفاعی را گرامی می‌داریم و به تمامی مجاهدان دانشمند و ایثارگر صنایع دفاعی که علم و عمر پربار خود را صرف قوی کردن کشور و دفع توطئه‌های دشمنان و افزایش بازدارندگی کشور کرده اند، خداقوت می‌گویم و دست تمامی آن عزیزان را به گرمی می‌فشارم.

وی ادامه داد: امروز به پشتوانه دانش جوانان خود، پیشرفته‌ترین و مجهزترین تجهیزات و سلاح‌های دفاعی در کشورمان ساخته می‌شود و در اختیار نیرو‌های مسلح قرار می‌گیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان ملت ایران امروز فهمیده‌اند که نمی‌توانند با تحریم، ترور، خرابکاری‌های صنعتی، تهاجم مستقیم به زیرساخت‌های صنعت دفاعی، جاسوسی و مانند آنها، مانع پیشرفت فزاینده صنایع دفاعی کشور شوند و اراده استوار و ایمان جوانان شاغل در صنایع دفاعی با این اقدامات نه تنها تضعیف نخواهد شد، بلکه هر روز قوی‌تر می‌شود.

دکتر قالیباف با بیان اینکه یاد و خاطره هزار شهید وزارت دفاع و سه وزیر دفاع شهید، شهید چمران، شهید نامجو و شهید فکوری را گرامی می‌داریم، افزود: در پایان ضروری است اشاره کنم که در هفته گذشته عده‌ای سعی کردند نشان دهند که میان مجلس و دولت اختلاف و تقابل وجود دارد، اما همان‌گونه که بار‌ها گفته‌ام دولت و مجلس در کنار هم تلاش می‌کنند تا بتوانند فضای خدمت را در کشور حاکم کنند و با وجود اختلاف سلیقه یا تفاوت نظر در موضوعات مختلف در تعامل با هم تا به امروز موفق بوده‌اند.

وی مطرح کرد: افراد و رسانه‌هایی که به اختلاف‌افکنی و اختلاف‌اندازی بین دولت و مجلس دل خوش کرده‌اند، بدانند به اهداف خود نمی‌رسند و نمی‌توانند از کاه کوه بسازند. همچنین مردم عزیز بدانند تفاوت نظر و سلیقه طبیعت کار است و مهم این است که هم ما در مجلس و هم دوستان ما در دولت توانایی مدیریت این تفاوت‌ها را داریم و از آن برای پیشبرد بهتر امور استفاده خواهیم کرد.

رئیس قوه مقننه اظهار کرد: از همکاران عزیزم هم می‌خواهم که ضرورت همدلی برای حل مسائل مردم را مدنظر قرار دهند و هوشیارانه عمل کرده و جز برای پیگیری مشکلات مردم موضع‌گیری نکنند، حتما ریاست محترم جمهور و سایر دوستان در دولت هم این مهم را مورد توجه قرار می‌دهند و عده‌ای قلیلی که به دنبال کسب منافع شخصی و جناحی با اختلاف‌افکنی بین قوا هستند از اهداف خود ان شاء الله ناامید خواهند شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار