۵۰ واحد آموزشی هفته دولت در قائمشهر به بهره برداری می رسد\
  • رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای قائمشهر خبر داد؛

۵۰ واحد آموزشی هفته دولت در قائمشهر به بهره برداری می رسد

  • کد خبر: 2111103364
  • چاپ
  • انتشار: 30 مرداد 1402 - 11:19

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قائمشهر ، گفت : به مناسبت هفته دولت ۵٠ واحد آموزشی با سرمایه گذاری ۱۰۸میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در سطح این شهرستان به بهره برداری می رسد.

بهنام مهردل روز دوشنبه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار استناد نیوز به ۲۷۱ حرفه جدید اشاره ای کرد و افزود: به مناسبت هفته دولت زیرمجموعه رشته‌های اموراداری، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، صنایع نساجی، امور مالی و بازرگانی، صنایع چوب، فناوری اطلاعات، مراقبت زیبایی، الکترونیک، کشاورزی، صنایع پوشاک، امور مالی و صنایع خودرو به بهره برداری می رسد که با افتتاح این طرح ها ظرفیت آموزش مهارتی ابن شهرستان به حدود ۸۰۰ حرفه می رسد.

وی به ظرفیت مهارتی این شهرستان که از هفده استان کشور بالاتر است اشاره ای کرد و ادامه داد: اما با تعداد شغل‌های ایران که حدود هشت هزار شغل میباشد و آمار جهان که بیش از بیست هزار شغل میباشد فاصله معناداری وجود دارد.

 رئیس آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قائمشهر در پایان از آموزش تخصصی رایگان ویژه بخش دولتی و تخفیف تا ۵۰ درصدی بخش خصوصی برای کارکنان دولت و خانواده‌ای تحت پوشش آنها در هفته دولت خبر داد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار