۲۷۷ سری جهیزیه به نوعروسان مازندرانی اهدا شد\

۲۷۷ سری جهیزیه به نوعروسان مازندرانی اهدا شد

  • کد خبر: 2111103273
  • چاپ
  • انتشار: 15 تیر 1402 - 12:26

در ایام امامت و ولایت و در آستانه ایام غدیر خم ، رزمایش مواسات و همدلی ، اهدا ۲۷۷ سری جهیزیه،۱۳۰۰ سری لوازم خانگی ، ۱۵٠ هزار پرس غذای گرم و ۲۰۰۰ سبد معیشتی با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان با حضور مسئولین در مصلی امام خمینی( ره) شهرستان ساری برگزار شد.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، دکتر معافی مدیر کل کمیته امداد استان مازندران با تبریک این ایام اظهار داشت:با توجه به اعتماد بین امداد و شبکه های خیر و احسان مردمی ،هیچ محدودیتی در اهدا جهیزیه با هر عددی نداریم و منتظر کارت دعوت عروسی مددجویان هستیم تا به دست ما برسد ودر کمترین زمان جهیزیه تحویل این عزیزان گردد.
وی افزود: با اهدا ۲۷۷ سری جهیزیه شامل پنج قلم کالای اساسی زندگی در این ایام و تقویت خانواده و جوانی جمعیت ،تجلیل عملیاتی از غدیر انجام شد تا با ازدواج و شکل گیری خانواده نسل شیعه امیرالمومنین زیاد گردد.
وی با تشکراز همراهی سپاه و بسیج ، گروه های جهادی، خیران و امدادگران و دولت مردمی و انقلابی ... بیان داشت: این رزمایش و حماسه کمک های مومنانه که تبدیل به یک جنبش اجتماعی بزرگ شده است ان شاالله با استمرار این همدلی زمینه ظهور امام عصر (عج الله) را فراهم خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه خانه می سازیم تا خانواده ساخته شود گفت: در حوزه مسکن محرومین امسال با مشارکت سپاه و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) و حمایت و برنامه های دولت انقلابی، محرومین و مددجویان فاقد مسکن در روستاها نخواهیم داشت و برای آنان خانه می سازیم.
دکتر معافی خاطر نشان کرد: در روز میلاد رسول مهربانی ها در ۱۷ ربیع الاول نیز رزمایش جهیزیه خواهیم داشت.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار