اجرای طرح نظارت جامع مهارت در مراکز آموزش فنی و حرفه ای مازندران\

اجرای طرح نظارت جامع مهارت در مراکز آموزش فنی و حرفه ای مازندران

  • کد خبر: 2111103229
  • چاپ
  • انتشار: 28 خرداد 1402 - 19:48

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از اجرای طرح نظارت جامع مهارت (نجم) توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای به صورت همزمان در سراسر کشور از ۲۷ خرداد لغایت ۱ تیر خبر داد.


به گزارش روز یکشنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، سید حسین درویشی با بیان مطالب فوق افزود: در راستای افزایش بهره وری و اثربخشی فعالیت های آموزشی و با اهدافی همچون ارتقاء و بهبود عملکرد مراکز آموزشی، کیفیت بخشی به آموزش های مهارتی سازمان، ارزیابی کلی وضعیت موجود و شناسایی چالش ها و مشکلات مراکز و غیره طرح نظارت جامع مهارت (نجم) توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای به صورت همزمان در سراسر کشور از ۲۷ خرداد لغایت ۱ تیر اجرا می گردد.
وی بیان داشت: در این طرح وضعیت کارگاه‌ های آموزشی و سنجش عملی مهارت و صلاحیت حرفه‌ای، ابزارها و تجهیزات مورد ارزیابی قرار می گیرد.
سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با اشاره به حضور دو تیم ارزیاب سازمان در استان گفت: در بازه زمانی ۲۷ خرداد لغایت یک تیر، دو تیم ارزیاب در استان حضور خواهند داشت و از ۱۷۶ کارگاه آموزشی در2۰ مرکز دولتی بازدید کرده و از نزدیک با مربیان و کارشناسان شهرستانی دیدار و گفتگو خواهند کرد.
درویشی در خاتمه گفت: با توجه به اینکه مراکز آموزش فنی و حرفه ای از ارکان اساسی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بوده لذا هدفمند نمودن برنامه ریزی های کلان بر مبنای واقعیات میدانی در تحقق اهداف و سیاست گذاری های مهارت آموزی در کشور بسیار اثربخش می باشد.

 telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار