۲۱ همایش تکریم از امامزادگان در شهرهای مازندران برگزار می شود\

۲۱ همایش تکریم از امامزادگان در شهرهای مازندران برگزار می شود

  • کد خبر: 2111103152
  • چاپ
  • انتشار: 03 خرداد 1402 - 18:13

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری ۲۱ همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان طی دهه کرامت امسال در شهرهای مختلف استان خبر داد.


به گزارش استناد نیوز، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: همایش استانی بزرگداشت امامزادگان مازندران صبح پنجشنبه چهارم خردادماه با سخنرانی آیت الله محمدی‌لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری برگزار می‌شود.
وی با تبریک ایام دهه کرامت، اظهار کرد: پنجم ذی‌القعده روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه نامگذاری شده است که همه ساله در این ایام مراسم بزرگداشت امامزادگان در استان مازندران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه استان مازندران با داشتن یک هزار و ۳۶۱ امامزاده و بقعه متبرکه رتبه نخست را در کشور دارد، افزود: استان مازندران باتوجه به اینکه بیشترین امامزادگان را در خود پذیرش و میزبانی کرده است، به دیار علویان شهرت دارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه زندگی، رفتار و سنت اهل بیت برای مردم حجت است، گفت: همه افراد جامعه باید بدانند اگر در زندگی رفتار، کردار و اعمال از اهل بیت تبعیت کنند موفق خواهند شد.
حیدری از برگزاری ۲۱ همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان در دهه کرامت امسال در شهرهای مختلف استان خبر داد و تصریح کرد: در این مراسم‌ها از خادمین، مدیران اجرایی و مسئولین فرهنگی فعال در بقاع متبرکه استان تجلیل به عمل خواهد آمد.
وی بیان کرد: همایش استانی بزرگداشت امامزادگان و بقاع متبرکه استان مازندران صبح فردا پنجشنبه چهارم خردادماه با سخنرانی آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری برگزار می‌شود. / منبع مهرtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار