فرماندار قائمشهر خواستار تامین اعتبار برای تکمیل پل سوخته کلا شد\

فرماندار قائمشهر خواستار تامین اعتبار برای تکمیل پل سوخته کلا شد

  • کد خبر: 2111103124
  • چاپ
  • انتشار: 18 ارديبهشت 1402 - 10:33

فرماندار قائمشهر با تأکید بر اتمام هرچه زودتر پروژه پل سوخته کلا از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران خواست تا اعتبار لازم را جهت تکمیل پروژه پل سوخته کلا در محور علامه طبرسی تامین نماید.


به گزارش استناد نیوز، مولایی، فرماندار قائمشهر به همراه جهانیان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، وهابی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، رحیمی، بخشدار مرکزی، امیری، رئیس اداره راه و حمل و نقل جاده ای شهرستان و اعضای شورای اسلامی بخش از دو پروژه پل سوخته کلا و پل صنم حاجیکلا بازدید کردند.
نماینده عالی دولت در شهرستان با انتقاد از کندی روند احداث پل سوخته کلا، گفت: از عمر این پروژه بیش از یک‌دهه می‌گذرد و این مسئله باعث بروز حوادث ناخوشایند برای مردم منطقه شده و اهالی بالاتجن هر روز از ما سئوال می پرسند، زمان اتمام این پروژه کی فرا می‌رسد!؟
مولایی قرا اذعان داشت: در یکسال اخیر اعتبارات و اقدامات خوبی برای اتمام پروژه اختصاص یافت و کارهای بزرگی در زمینه تملک زمین‌های حاشیه جاده و زیرسازی و جاده سازی صورت گرفته ولی همچنان با معیارهای یک کار جهادی تمام عیار فاصله دارد.
فرماندار قائمشهر با تأکید بر اتمام هرچه زودتر پروژه پل سوخته کلا از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران خواست تا اعتبار لازم را جهت تکمیل پروژه پل سوخته کلا در محور علامه طبرسی تامین نماید.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار