سیاست دولت احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل است\
  • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

سیاست دولت احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل است

  • کد خبر: 2111103104
  • چاپ
  • انتشار: 10 ارديبهشت 1402 - 14:28

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه به وضعیت واحدهای تولیدی رسیدگی می‌شود، گفت: یکی از سیاست‌های دولت سیزدهم احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌تعطیل است تا گره از تولید را باز کند.


به گزارش استناد نیوز، «سید صولت مرتضوی» روز یکشنبه در بازدید از خط تولید شرکت دخانیات در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌فعال مشکلات مختلفی دارند که باید حل شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: بعضی از واحدها مشکلات بانکی، سرمایه در گردش و سایر موارد دارند که نهادها در جهت رفع این موارد تلاش می‌کنند و در این زمینه وزارت کار نیز به وضعیت واحدها رسیدگی می‌کند.
وی با اشاره به شرکت دخانیات، گفت: مدیری پاک‌دست و پر تلاش مسئولیت این شرکت را برعهده گرفته است که امیدواریم با برنامه‌ها و سیاست‌ها شاهد بهبود وضعیت شرکت دخانیات باشیم.
مرتضوی در پاسخ به سوالی در خصوص دستمزد کارگران، گفت: امکان اصلاح و بازنگری در دستمزد کارگران در قالب چارچوب‌های قانونی است که در جلسه شورای‌عالی کار وعده کردیم اگر قرار باشد موضوعی صورت بگیرد، اعلام می‌کنیم.
مرتضوی ادامه داد: تعیین دستمزد کارگران با تاکید بر اصل سه جانبه گرایی و نمایندگان کارگری و کارفرمایی بود و امیدواریم امسال بتوانیم گام‌هایی بعدی را در مهار تورم برداریم. منبع / ایرناtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار