کلاهبردار ویلا فروش در محمود آباد دستگیر شد\

کلاهبردار ویلا فروش در محمود آباد دستگیر شد

  • کد خبر: 2111103042
  • چاپ
  • انتشار: 21 اسفند 1401 - 10:22

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری فردی که با فروش ویلا و آپارتمان غیر به ۲۰ نفر، ۳ هزار میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

 به گزارش استناد نیوز و به نقل از سایت پلیس، سردار"مرتضی میرزایی" درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی چند شکایت قضائی مبنی بر کلاهبرداری از ۲۰ نفر از شهروندان توسط فردی در شهر سرخرود محمود آباد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، موفق به شناسایی متصدی یکی از دفاتر مشاوره املاک در ارتباط با این پرونده شدند.
سردارمیرزایی، تصریح کرد: متهم که با اجاره چندین واحد ویلایی و آپارتمانی در نوار ساحلی این شهرستان، با اسنادی جعلی آن‌ها را به فروش می‌رساند در اقدامی غافلگیرانه توسط ماموران دستگیر شد.
این مقام انتظامی، در ادامه اظهار داشت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به کلاهبرداری سه هزار میلیارد ریالی از ۲۰ شهروند در استان‌های مازندران و تهران اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه به مردم توصیه کرد: برای خرید و فروش خانه و زمین نسبت به استعلام از مبادی مربوطه و دستگاه‌های مسئول اقدام کنند تا شاهد بروز چنین کلاهبرداری‌هایی در این خصوص نباشیم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار