حیاط ۱۲ مدرسه روستایی در قائمشهر آسفالت می شود/۵ مدرسه آماده اسکان مسافران نوروزی\

حیاط ۱۲ مدرسه روستایی در قائمشهر آسفالت می شود/۵ مدرسه آماده اسکان مسافران نوروزی

  • کد خبر: 2111103011
  • چاپ
  • انتشار: 07 اسفند 1401 - 16:23

فرماندار شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه حیاط ۱۲ مدرسه روستایی در قائمشهر آسفالت می شود، گفت: به منظور ایمن سازی حیاط مدرسه نسبت به آسفالت حدود هفت مدرسه روستایی اقدام شد تا دانش آموزان در اثر بازی کردن دچار آسیب و سانحه نشوند .

خبرنگار : مونا معینی 

به گزارش استناد نیوز، جواد مولایی روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال نوروز با ماه مبارک رمضان مصادف شده است، افزود: با توجه به ماه رمضان در ایام نوروز شاهد حضور زودهنگام مسافران به این شهرستان خواهیم بود.

وی گفت: آموزش و پرورش ظرفیت اسکان روزانه حدود ۳۰۰ نفر از مسافران نوروزی در این شهرستان را دارد.

فرماندار قائمشهر نقش معلمان را در توسعه جامعه مهم تلقی کرد و از آنان به عنوان یک الگو تاثیر گذار برای دانش آموزان نام برد .

مولایی با اعلام اینکه مدیران باید در تراز انقلاب نسبت به تعلیم و تربیت دانش آموزان اقدام کنند ، تصریح کرد : اگر مدیری که مقوله های آموزشی و تربیتی فرزندان ما را برعهده دارند نتوانند با نگاه جهادی ، انقلابی و فرهنگی  ِآموزش های لازم را به این قشر بیاموزند، نسبت به خون شهدا و شاخصه های انقلاب بدعهدی کرده اند .

مدیر آموزش و پرورش قائمشهر در این جلسه گفت: آموزش و پرورش ۵ مدرسه با ۵۰ کلاس درس را برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته است.

عموزاده افزود: به غیر از این مدارس در مرکز رفاهی ۲۵ نفر و اردوگاه دانش آموزی ریکنده هم ۴۰ نفر اسکان داده می شوند‌.

وی با اعلام لینکه الویت اسکان مسافران نوروزی با فرهنگیان است ، گفت: در مجموع ۲۰۰ نفر به صورت شبانه در پنج مدارس سطح این شهرستان اسکان داده می شوند .

مدیر آموزش و پرورش قائمشهر در پایان  با اشاره به اینکه به جدیت  پیگیر طرح سینما کانون در این شهرستان هستیم، افزود: این طرح در مرحله تجهیزات است که تا هفته آینده به بهره برداری می رسد. telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار