4 طرح در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی شد\

 4 طرح در سوادکوه شمالی افتتاح و کلنگ زنی شد

  • کد خبر: 2111102980
  • چاپ
  • انتشار: 17 بهمن 1401 - 20:30

در ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و در روز دوشنبه 4 طرح اشتغالزایی و برق رسانی با حضور فرماندار سوادکوه شمالی، مسئولین شهرستانی در سطح این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.


به گزارش استناد نیوز، فرماندار سوادکوه شمالی گفت: درششمین روز ایام الله دهه مبارک فجر دو واحد آموزشگاهی فنی حرفه ای وآغاز عملیات اجرائی کابل خودنگهدار برق درشیرگاه، ویک استودیو ضبط صدا با هزینه بالغ بر ۳۶میلیارد و۵۰۰میلیون ریال افتتاح وبهره برداری رسید.
علی پیرفلک افزود: اولین آموزشگاه گره زنی چوب ومعرقکاری،یک آموزشگاه بافندگی وگلدوزی با هزینه ۱۰میلیارد ریال، یک استودیو ضبط صدا با هزینه ۵میلیارد ریال به بهره برداری رسید که آموزش برای حداقل ۵۰ نفر را فراهم کرد.
وی از آغازعملیات اجرایی کابل خودنگهدار برق در ۱۰ مسیرشهرشیرگاه به طول ۱۴هزارمتر با اعتبار ۳۵میلیارد ریال خبر داد که برای ۲۰نفر شغل ایجاد گردید۰
مهندس روحی زاده گفت تعویض سیم برق به کابل خودنگهدار قرارداد ۶ماهه می باشد که با توجه به پیشرفت کار تا پایان سال این طرح تکمیل میگردد.
روحی زاده افزود : تا قبل دولت سیزدهم ۲۹/۸۸۴مترودر دولت سیزدهم ۱۹/۱۱۶متر سیم برق به کابل خودنگهدار تبدیل شد
وی افزود: در طول یکسال ۱۰۹پروژه دراصلاح وبهینه اموربرق با هزینه بالغ بر۱۵میلیارد۴۵۳میلیون ریال درشهرستان اجرایی شد۰telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار