\

80 طرح دهه فجر در بابل افتتاح و کلنگ زنی می شود

  • کد خبر: 2111102944
  • چاپ
  • انتشار: 11 بهمن 1401 - 13:35

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل از افتتاح و کلنگ زنی 80 پروژه در دهه مبارک در شهرستان بابل خبر داد. ‎


به گزارش روز سه شنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی ، دکتر قاسم عزیززاده گرجی، در نشست هم اندیشی در راستای پاسداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی باحضور مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی و خبرنگاران شهرستان بابل بیان داشت؛ ارزش ریالی پروژه های افتتاحیه حدود 900 میلیارد تومان و پروژه های کلنگ زنی 20 میلیارد تومان است.
وی با اشاره به اینکه امروز یکی از مصادیق و مظاهر جهاد تبیین روایتگری صحیح و به موقع است، افزود؛ باید با دقت و سرعت روایت صحیح منتشر شود تا دیگران از آن روایت سوء استفاده نکنند.
عزیززاده گرجی با بیان اینکه دستاوردهای فراوانی در 43 سال گذشته داشته ایم و اتفاقات خوبی در حوزه های مختلف صورت گرفت افزود؛ شکل گیری انقلاب اسلامی برخواسته از خواست خود مردم بود.
وی گفت: انقلاب اسلامی ایران ابهت ابرقدرت های دنیا را شکست و دلیل این همه تحریم ها و عصبانیت ها به نام قانون و خلاف اخلاق و انسانیت بر مردم جمهوری اسلامی دنبال می کنند نشان می دهد جایگاه آنها در دنیا شکست.
نماینده عالی دولت در شهرستان بابل با اشاره به اینکه حرکت انقلاب اسلامی الگوی مستضعفان جهان شده است،بیان داشت؛ انقلاب اسلامی به همه باور داد که می توانیم مقابل استکبار بایستیم.
معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل گفت؛ دشمنان در اتفاقات اخیر 54 کشور دور هم جمع شدند تا ماموریت های سنگینی را علیه کشور ما انجام دهند که با بصیرت مردم شکست سنگینی خوردند.
عزیززاده گرجی با بیان اینکه روحیه انقلابی و تفکر بسیجی بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد، افزود؛ روحیه انقلابی و تفکر بسیجی زمان نمی شناسد و اولویت آن اعتبار مالی نیست.
فرماندارویژه شهرستان بابل در ادامه گفت؛ دهه مبارک فجر پیام جدی انسجام، یکدلی، یکپارچگی، هم زبانی و همراهی همگان در سطح شهرستان است.
وی با بیان اینکه کسانی که برای شکل گیری انقلاب اسلامی زحمت کشیده اند و برای مردم دغدغه دارند و به دنبال منافع مردم و در جهت تقویت برنامه های انقلاب اسلامی هستند را تحت عنوان فجر آفرینان شهرستان بابل دور هم جمع خواهیم کرد، افزود؛ اولین شورای اداری مدیران پس از انقلاب اسلامی که حدود 700 نفر می باشند بزودی در شهرستان بابل تشکیل می شود.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار