۲۱۹ پروژه با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان در ساری افتتاح می شود\

۲۱۹ پروژه با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان در ساری افتتاح می شود

  • کد خبر: 2111102938
  • چاپ
  • انتشار: 10 بهمن 1401 - 12:49

فرماندار شهرستان ساری، گفت: در ایام الله دهه فجر افتتاح ۲۱۹ پروژه( تولیدی، خدماتی، بهداشتی و عمرانی) با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان را در پیش خواهیم داشت که از این تعداد ۴۸ پروژه شهری و ۱۴۷ پروژه روستایی می باشد و این خود نشان دهنده توجه ویژه دولت سیزدهم به توسعه و پیشرفت مناطق روستایی است.


به گزارش روز دوشنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، محمدعلی نوبخت در جلسه شورای اداری شهرستان ساری ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهید شهرستان ساری گفت: نهضت امام خمینی(ره) عصاره ای از تفکر علوی، صبرِ زینبی، اندیشه باقری، تعبدِ کاظمی و ذکاوتِ جوادی است.
مقام عالی دولت در شهرستان ساری ضمن تقدیر و تشکر از نگاه و توجه ارزشمند حضرت آیت الله محمدی لائینی به بالندگی و رشد همه جانبه مرکز استان مازندران افزود: در محضر نماینده محترم ولی فقیه پیمان میبندیم که محکم تر و جدی تر از گذشته در جهت تحقق کرامت شهری که مدنظر ایشان هست بصورت شبانه روزی و بی شائبه در شهرستان ساری تلاش و کوشش خواهیم کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه دولت سیزدهم در مسیر عمل به وعده ها صادق، شفاف و در میدان است: در جهت تحقق سیاست های دولت خدمتگزار سیزدهم و تاکیدات و دستورات استاندار انقلابی مازندران و با همراهی، همدلی و همشنوی دستگاه های اجرایی و با یک برنامه ریزی مدون، اجرای دقیق دستورالعمل ها و خدمت مخلصانه در جهت آسایش و آرامش مردم گام خواهیم برداشت.
محمدعلی نوبخت در ادامه اظهار کرد: در ایام الله دهه فجر افتتاح ۲۱۹ پروژه( تولیدی، خدماتی، بهداشتی و عمرانی) با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان را در پیش خواهیم داشت که از این تعداد ۴۸ پروژه شهری و ۱۴۷ پروژه روستایی می باشد و این خود نشان دهنده توجه ویژه دولت سیزدهم به توسعه و پیشرفت مناطق روستایی است.
فرماندار مرکز مازندران در ادامه با اشاره به تقارن بعثت پیامبر(ص) با ایام الله دهه فجر افزود: وجه اشتراک بعثت پیامبر(ص) با ایام الله دهه فجر در این است که همانگونه که حضرت محمد(ص) بت های دوران جاهلیت را در هم شکست، امام(ره) نیز بت طاغوت را از بین برد و پرچم عدل علوی را در جامعه ایران اسلامی گسترانید.
وی در ادامه اظهار کرد: در جهت آسایش و آرامش روانی مردم به سمت تعیین و تکلیف ۴۰۰ پروژه های نیمه کاره در شهرستان حرکت کردیم و در اولین گام نیز با استقرار دفتر کار فرماندار مرکز استان در محل میدان میوه و تره بار جدید شهر ساری درصدد همین مهم برآمدیم.
فرماندار شهرستان ساری در پایان با بیان اینکه امام خمینی(ره) ریشه های فاسدِ اسلام سرمایه داری، اسلام راحت طلبان و اسلام سلطنتی را خشکاند افزود: حرکت ما در شهرستان ساری در مسیر منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) است و تنها راه برون رفت از مشکلات را نیز اطاعت بی چون و چرا از فرامین ایشان می دانیم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار