دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها می داند\
  • وزیر فرهنگ و ارشاد؛

دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها می داند

  • کد خبر: 2111102918
  • چاپ
  • انتشار: 27 دی 1401 - 15:57

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه دولت مردمی نگاهی اصیل به حوزه فرهنگ دارد، گفت: دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها تلقی می کند که در عرض هیچ حوزه ای نیست بلکه حوزه فرهنگ کنار همه حوزه ها قرار دارد تا اسباب رشد و تعالی عرصه های مختلف را فراهم کند.


به گزارش روز سه شنبه استناد نیوز و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محمد مهدی اسماعیلی در ابتدای این جلسه گفت: منظومه فکری مقام معظم رهبری در حوزه های مختلف، فرهنگ پایه است و بر همین اساس دولت انقلابی، حوزه فرهنگ را هم عرض اقتصاد و سیاست و امنیت تلقی نمی کند.
اسماعیلی با اشاره به اینکه دولت مردمی نگاهی اصیل به حوزه فرهنگ دارد، گفت: دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها تلقی می کند که در عرض هیچ حوزه ای نیست بلکه حوزه فرهنگ کنار همه حوزه ها قرار دارد تا اسباب رشد و تعالی عرصه های مختلف را فراهم کند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان تاکید کرد: طی دهه‌های گذشته با نگاه بخشی به حوزه فرهنگ دچار عقب ماندگی های جدی شده ایم که مدیریت فرهنگی دولت مردمی در پی جبران این عقب ماندگی ها است.
گفتنی است، هفتصد و هشتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور صبح امروز سه شنبه بصورت فوق العاده با حضور اعضای این شورا در سالن اجتماعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار