مدیر کل یکی از دستگاه های اجرایی مازندران به اتهام فساد اقتصادی دستگیر شد\

مدیر کل یکی از دستگاه های اجرایی مازندران به اتهام فساد اقتصادی دستگیر شد

  • کد خبر: 2111102862
  • چاپ
  • انتشار: 07 دی 1401 - 13:15

رییس کل دادگستری استان مازندران از دستگیری وتعقیب قضائی مدیرکل یکی از دستگاه های اجرائی استان، بابت ارتکاب جرائم ارتشاء ، اختلاس و نگهداری مشروبات الکلی خبر داد.


به گزارش روز چهارشنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری در این خصوص اظهار داشت: در ادامه مبارزه قاطعانه دستگاه قضا با مصادیق مفاسد اقتصادی و اداری و با اقدام به موقع ومسوولانه پاسداران گمنام امام زمان (عج) درسازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستور مقام قضایی، مدیرکل یکی از دستگاههای اجرائی استان دستگیر شد.
وی افزود: در همین راستا در یکی از شعب بازپرسی، پرونده ای تشکیل شده و درحال رسیدگی است.
رییس کل دادگستری مازندران گفت: با التفات به نوع جرائم ارتکابی و این که دلایل،قرائن و امارات کافی بر توجه اتهام به متهم دلالت می کند،متهم با صدور قرار بازداشت موقت،به زندان معرفی وهدایت شد.
عالی ترین مقام قضایی استان مازندران ضمن تأکید مجدد بر رعایت کامل قوانین و مقررات، در سازمان‌ها و نهادها،از برخورد قاطع و بی اغماض دستگاه قضا با جرایم و تخلفات صورت گرفته در دستگاه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: برخورد با جرایم مدیران متخلف،خصوصا جرائم مالی واقتصادی، همواره یکی از مهمترین اولویت های دستگاه قضایی استان خواهد بود.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار