بیش از 6 هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد مازندران ایجاد شد\

بیش از 6 هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد مازندران ایجاد شد

  • کد خبر: 2111102843
  • چاپ
  • انتشار: 23 آذر 1401 - 10:32

معاون اشتغال و خودکفایی اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مازندران با اشاره به تخصیص ۹۴ درصد از سهمیه اعتبار اشتغال امسال این نهادگفت: با پرداخت این تسهیلات زمینه اشتغال ۶ هزار و ۲۰۰ نفر از مددجویان استان فراهم شده است.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از ایرنا؛ سید علی اصغر رضایی طالشی روز چهارشنبه با بیان این مطلب، افزود: تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد مازندران از محل اعتبارات بند "ب" تبصره ۱۶ کمیته امداد کشور ۷۷۰ میلیارد تومان است که با تخصیص ۷۲۰ میلیارد تومان ۹۴ درصد آن محقق شده است.
وی ادامه داد: برای دریافت این میزان تسهیلات هشت هزار و ۲۰۰ مددجو به بانک ها معرفی شدند که از این تعداد تاکنون پنج هزار و ۶۰۰ طرح با دریافت ۴۸۰ میلیارد تومان اجرا شد و برای ۶ هزار و ۲۰۰ نفر نیز شغل ایجاد شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امدادمازندران فاصله میان تعداد معرفی مددجویان به بانک ها و دریافت کنندگان وام را ناشی از برخی موانع از قبیل نداشتن ضامن مورد نظر بانک و همچنین تخصیص قطره چکانی منابع مالی از سوی بانک ها عنوان کرد.
وی خواستار تسریع در روند پرداخت تسهیلات اشتغال از سوی بانک ها شد تا بخشی از مشکلات این قشر از این طریق برطرف شود.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار