نوسازی و بازسازی تابلوها و علائم ترافیکی فرسوده در ساری\

نوسازی و بازسازی تابلوها و علائم ترافیکی فرسوده در ساری

  • کد خبر: 2111102825
  • چاپ
  • انتشار: 16 آذر 1401 - 09:56

رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری ساری، گفت: تابلوها و علائم ترافیکی فرسوده در سطح شهر ساری با استفاده از ظرفیت درون‌سازمانی بازسازی و نوسازی می‌شوند.


به گزارش روز چهارشنبه استناد نیوز و به نقل از مدیریت ارتباطات شهرداری به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل ، عباس اسماعیلی بابیان اینکه تابلوها و علائم ترافیکی فرسوده در سطح شهر ساری بازسازی و نوسازی می‌شوند ، افزود: اجرای این طرح به دلیل صرفه‌جویی در منابع مالی و ایجاد خودکفایی در ساخت تجهیزات و علائم ترافیکی توسط کارکنان مجموعه شهرداری در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
وی گفت: بازسازی و نوسازی تابلو و علائم ترافیکی فرسوده علاوه بر کاهش هزینه برابری نسبت به خرید آن، باعث ایجاد واحد خدماتی مناسبی جهت به‌کارگیری نیروی انسانی به‌صورت هدفمند در مجموعه شهرداری خواهد شد.
رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری ساری، یکی از مهم‌ترین عوامل برای جلوگیری از تخلفات رانندگی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، وجود علائم و تابلوهای هشداردهنده در معابر سطح شهر دانست و گفت: نصب تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی زمینه‌ساز ایمنی و روان‌سازی حجم ترافیک خواهد بود.
اسماعیلی در پایان از تلاش و پشتکار واحد فنی این سازمان در جهت اجرایی نمودن این اقدام قدردانی کرد وگفت: نگهداری علائم و تجهیزات، شناسایی مشکلات و لزوم اقدامات موردنیاز جهت نگهداری ازجمله اقداماتی است که واحد اجرایی سازمان باید در برنامه‌های خود به آن نگاه ویژه‌ای داشته باشد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار