نقش مهم دهیاران در روستاها/ استفاده از ظرفیت نوجوانان و جوانان در اجرای برنامه های فرهنگی\

نقش مهم دهیاران در روستاها/ استفاده از ظرفیت نوجوانان و جوانان در اجرای برنامه های فرهنگی

  • کد خبر: 2111102729
  • چاپ
  • انتشار: 18 آبان 1401 - 15:09

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل با بیان اینکه دهیاران نقش مهمی در روستاها دارند، افزود: باید از ظرفیت نوجوانان و جوانان برای اجرای برنامه های فرهنگی در روستاها استفاده شود.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بابل، دکتر عزیززاده گرجی در جلسه با دهیاران بخش مرکزی با تقدیر از زحمات و تلاش های دهیاران بیان داشت: دهیاران با انسجام و برنامه ریزی مدون نسبت به رفع مشکلات مردم پیگیری جدی داشته باشند.
وی با اشاره به نقش تاثیر گذار دهیاران در روستاها اظهار داشت: باید از ظرفیت های محلی در روستاها استفاده شود و نگاه جامع در همه بخش ها داشته باشیم.
عزیززاده گرجی گفت: در حوزه فرهنگی و اجتماعی در روستاها خلاء داریم که نیاز است دهیاران در این حوزه ورود کنند.
وی افزود: خیلی از امورات روستا و کارهای برزمین مانده فرهنگی وجود دارد که می توان از ظرفیت نسل جوان و نوجوان استفاده کرد.
عزیززاده گرجی اظهار داشت: بهترین روش برای توسعه فعالیت ها، مشارکت دادن مردم در تصمیم سازی ها است و هروقت مردم در کاری مشارکت داشته اند کار به نحو احسنت اجرا شد.
فرماندارویژه شهرستان بابل با اشاره به اینکه برخی از دهیاران با تدبیر اکثر مشکلات روستای خود را حل می کنند، بیان داشت: در برخورد با مردم اخلاق مدار و نگاه کریمانه داشته باشیم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار