یمن برای مقابله با توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی در کنار ایران است\

یمن برای مقابله با توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی در کنار ایران است

  • کد خبر: 2111102669
  • چاپ
  • انتشار: 09 آبان 1401 - 07:28

رئیس شورای عالی سیاسی یمن بر حمایت از ملت و دولت ایران برای مقابله با توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی تاکید کرد.


به گزارش روز دوشنبه استناد نیوز و به نقل از المسیره، مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن با ابراهیم الدیلمی سفیر این کشور در تهران دیدار و گفتگو کرد.
بر اساس این گزارش، در این دیدار اوضاع شهروندان و دانشجویان یمنی مشغول به تحصیل در ایران و راهکارهای تقویت همکاری‌های دوجانبه بین دو کشور و دورنمای آن مورد بحث قرار گرفت.
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در این دیدار در جریان خلاصه‌ای از رویدادهایی که ایران در مرحله کنونی شاهد آن است، قرار گرفت.
المشاط بر ضرورت هرگونه اقدام سفارت یمن در تهران برای تقویت مناسبات بین دو کشور و توسعه دورنمای آن در زمینه‌های مختلف تاکید کرد.
رئیس شورای عالی سیاسی یمن همچنین افزود که تظاهرات گسترده در شهرهای ایران در اعلام مخالفت با توطئه‌های خارجی که هدف از آن لطمه به امنیت و ثبات جمهوری اسلامی ایران است، دلیلی بر هوشیاری ملت ایران و قدرت آنها برای غلبه بر تمام توطئه‌ها و نقشه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
المشاط در عین حال تاکید کرد که جمهوری یمن برای مقابله با این توطئه‌ها و اقدامات تخریبی در کنار ملت و دولت جمهوری اسلامی ایستاده است.
این در حالی است که رئیس شورای عالی سیاسی یمن پیش از این هم پیام تسلیتی را به مناسبت حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ (ع)، به ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران ارسال کرده بود.
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در این پیام بر همبستگی یمن با دولت و ملت جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم و اقدامات جنایتکارانه و تخریبی و تمام چالش‌ها و توطئه‌هایی که امنیت و ثبات ایران و کشورهای منطقه و ملت‌های آزادیخواه آن را هدف قرار داده است، تاکید کرد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار