شرارت تروریست‌ها در شیراز قطعاً بی‌پاسخ نخواهد ماند/ آمران و طراحان جنایت در شاهچراغ با پاسخ پشیمان‌کننده و عبرت‌آموزی مواجه خواهند شد\

شرارت تروریست‌ها در شیراز قطعاً بی‌پاسخ نخواهد ماند/ آمران و طراحان جنایت در شاهچراغ با پاسخ پشیمان‌کننده و عبرت‌آموزی مواجه خواهند شد

  • کد خبر: 2111102644
  • چاپ
  • انتشار: 05 آبان 1401 - 09:13

رئیس جمهور با تسلیت شهادت جمعی از هموطنان مان را در حادثه تروریستی شیراز، گفت: این شرارت، قطعاً بی‌پاسخ نخواهد ماند.


به گزارش روز پنج شنبه استناد نیوز و به نقل از سایت ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با صدور پیامی، شهادت جمعی از هموطنان‌مان را در حادثه تروریستی شیراز تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ندای مظلومیت و اقتدار ملت ایران، این بار در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه‌السلام طنین انداز شد و جنایتی دیگر بر سیاهه جنایات دشمنان انقلاب اسلامی ایران افزود.
اینجانب، شهادت و زخمی شدن جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه‌السلام در این حمله تروریستی را به خانواده‌های این عزیزان و همه مردم ایران تسلیت عرض می‌کنم.
تجربه نشان می‌دهد دشمنان ایران، انتقام استیصال و به سنگ خوردن تیرهایشان در ایجاد انشقاق در صفوف متحد ملت و پیشرفت کشور را با خشونت و ترور می‌گیرند.
این شرارت، قطعاً بی‌پاسخ نخواهد ماند و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی با شناسایی عقبه‌های این جنایت کور، به آمران و طراحان آن پاسخ پشیمان‌کننده و عبرت‌آموزی خواهند داد.
سیدابراهیم رئیسیtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار