بیش از ۹۰ هزار جوان با وام ازدواج بانک ملی به خانه بخت رفتند\

بیش از ۹۰ هزار جوان با وام ازدواج بانک ملی به خانه بخت رفتند

  • کد خبر: 2111102610
  • چاپ
  • انتشار: 27 مهر 1401 - 11:53

وام ازدواج در بانک ملی ایران طی شش ماه امسال بی وقفه پرداخت شده است که براین اساس طی این مدت بیش از 90 هزار جوان ایرانی با وام ازدواج بانک ملی ایران به خانه بخت رفتند.

به گزارش روز چهارشنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با رویکرد حمایت از ازدواج جوانان از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه با پرداخت 125 هزار و 86 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج تعداد 90 هزار و 499 جوان را به خانه بخت فرستاد.

‎بر این اساس، با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی، بانک ملی ایران به طور متوسط در این مدت 502 فقره وام ازدواج در هر روز پرداخت کرده است.

‎اکنون براساس قوانین بالادستی سقف وام قرض الحسنه ازدواج در سال جاری برای هر یک از زوجین یک میلیارد و دویست میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۱۰ساله و نرخ چهار درصد کارمزد از سوی بانک ملی ایران پرداخت می شود

.‎متقاضیانی که تاریخ عقد آنها بعد از ۰۱/‏۰۱/‏۱۳۹۷ باشد و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اند، می توانند برای دریافت وام مذکور اقدام کنند.‎گفتنی است، این بانک طی سال گذشته 30 درصد از کل وام های قرض الحسنه ازدواج را در شبکه بانکی پرداخت کرده است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار