یک میلیون بسته معیشتی در کشور توزیع می شود/ استکبار جهانی وحدت مردم ایران را نشانه گرفته است\
  • رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

یک میلیون بسته معیشتی در کشور توزیع می شود/ استکبار جهانی وحدت مردم ایران را نشانه گرفته است

  • کد خبر: 2111102578
  • چاپ
  • انتشار: 20 مهر 1401 - 13:39

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، گفت: بمناسبت هفته وحدت یک میلیون بسته کمک مومنانه میان خانواده‌های کم برخوردار سراسر کشور توزیع می‌شود.


به گزارش استناد نیوز، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی در حاشیه مراسم توزیع ۱۰۰ هزار بسته کمک مومنانه در ساری به نقش پایگاه ها، حوزه‌های مقاومت و خیران در کمک‌های مومنانه اشاره کرد و افزود: از مسئولانی که در حوزه محرومیت زدایی و کمک مومنانه هم افزایی بسیار خوبی با سپاه کربلا بصورت دلسوزانه و شبانه روزی دارند، تشکر می کنم.
وی گفت:درنهضت کمک مومنانه از ظرفیت دستگاه‌های خدمت رسان استفاده شده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: همچنین در هفته وحدت طرح‌های محرومیت زایی از جمله طرح‌های آبرسانی به مناطق محروم و کم برخوردار استان که با مشارکت بسیج اجرا شده است بهره برداری می‌شود.
سردار سلیمانی در ادامه با تاکید براینکه آمریکای ملعون با جنگ ستیزی در جهان درصدد رفع بحران‌های اقتصادی داخل کشور خود است، گفت که اما ایران اسلامی به این کشور باج نخواهد داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه همواره استکبار جهانی درصدد رخنه و نفوذ در کشور است، افزود: آمریکا وحدت و همدلی مردم ایران را نشانه گرفته، اما همواره این جامعه ولایتمدار در مقابل این دسیسه‌ها ایستاده است.
او گفت: مردم سربلند ایران همدل و متحد هستند و همواره در مقابل توطئه‌های استکبار جهانی سربلند ایستادگی و کارشکنی‌های فتنه گران را خنثی کردند.
۲۵ میلیون بسته مواد غذایی، ۲۰ میلیون بسته بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده، ۷۵۰ سری جهیزیه و ۱۰۰‌ها هزار انواع البسه و لوازم التحریر و نذورات و قربانی‌ها در کمک‌های مومنانه در سال‌های گذشته در بین نیازمندان توزیع شد که ۱۰ درصد آن مربوط به مردم مازندران، سپاه کربلا و مسئولان ارشد استان مازندران بوده است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار