250 برنامه در هفته دفاع مقدس در سوادکوه برگزار می شود\

250 برنامه در هفته دفاع مقدس در سوادکوه برگزار می شود

  • کد خبر: 2111102492
  • چاپ
  • انتشار: 31 شهریور 1401 - 07:49

فرمانده سپاه ناحیه سوادکوه از برگزاری 250 عنوان برنامه توسط دستگاه های اجرایی و رده های مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در ایام دفاع مقدس خبر داد.

خبرنگار: حلیمه خادمی

به گزارش استناد نیوز، سرهنگ محمد باقر قزلباش در جمع خبرنگاران شهرستان سوادکوه به مناسبت هفته دفاع مقدس، رمز پیروزی در دفاع مقدس را چهار کلید واژه نصرت الهی، ایمان به خدا، رهبری امام راحل و تلاش و مجاهدت رزمندگان برشمرد و افزود: طبق اصل نظامی با توجه به برتری تجهیزاتی و نیروی نظامی رژیم بعث، صدام و دنیا پیروزی را از آن رژیم بعث می دانستند اما آنها نصرت الهی و رهبری امام را حساب نکرده بودند و این توهم موجب شد صدام فکر کند می تواند خاک ایران را تصرف کند.

وی با اشاره به تجهیزات و نیروی انسانی دشمن و حمایت 59 کشور از صدام بیان کرد: در روی کاغذ برد با دشمن بود اما در عمل با نصرت الهی و مجاهدت رزمندگان، رهبری امام راحل ( ره) پیروزی حاصل هشت سال دفاع مقدس از خاک میهن بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با بیان اینکه پس از 42 سال، اکنون دفاع مقدس تبدیل به یک فرهنگ شده است، برلزوم انتقال این فرهنگ توسط رسانه ها و همچنین بر لزوم انتقال دستاوردهای دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد.

سرهنگ قزلباش از برگزاری 250 عنوان برنامه توسط دستگاه های اجرایی و رده های مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در این ایام خبر داد و گفت: از جمله آنها برگزاری 12 یادواره شهدا، توزیع 370 بسته بهداشتی، 330 بسته لوازم التحریر، 150 بسته پروتئینی میان نیازمندان و محرومان، افتتاح خانه محروم، افتتاح دو طرح اشتغالزایی، مسابقه استانی قهرمانی تکواندو رده خردسالان، گشت رضویون، نمایشگاه نقاشی و عکاسی دفاع مقدس، اکران پای پرواز من با محوریت شهید مدافع حرم عمادی، مسابقات ورزشی، جشنواره مالک اشتر و تجلیل از رزمندگان و مدافعان سلامت است.

وی همچنین از برگزاری 7 شب هفت یادواره بمانسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهر زیراب خبر داد.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان سوادکوه در پایان با اشاره به اهمیت انتقال فرهنگ دفاه مقدس به نسل جدید گفت: به همین منظور راویان دفاع مقدس در سطح مدارس در طی این ایام حضور خواهند یافت و شهدای شاخص دانش آموزی و فرهنگی نیز معرفی خواهند شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار