ممنوعیت تردد وسیله نقلیه از چالوس به تهران/ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در انتظار جاده ها\

ممنوعیت تردد وسیله نقلیه از چالوس به تهران/ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در انتظار جاده ها

  • کد خبر: 2111102490
  • چاپ
  • انتشار: 30 شهریور 1401 - 10:11

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تردد وسیله نقلیه از سمت چالوس به تهران ممنوع است گفت :برای تخلیه بار ترافیکی از ساعت ۱۶ رفت و آمد خودروها از سمت تهران به کرج یکطرفه می شود. 

به گزارش استناد نیوز ، سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز چهارشنبه با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت ترافیکی در محورهای کندوان، هراز، سوادکوه و کیاسر عادی و روان است، افزود: باتوجه به پایان شهریورماه انتظار می رود تا از ساعت های آینده شاهد ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در سطح جاده ها باشیم .

وی با اعلام اینکه از ساعت ۱۳ امروز در جاده های کندوان و چالوس محدودیت ترافیکی جاده ای را خواهیم داشت، گفت: تردد وسیله نقلیه از سمت چالوس به تهران ممنوع است و برای تخلیه بار ترافیکی از ساعت ۱۶ رفت و آمد خودروها از سمت تهران به کرج یکطرفه می شود. 

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: در محور هراز تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین به غیر از مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اعلام اینکه تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه از تهران ، کرج به سمت چالوس ممنوع بوده است ، گفت: همچنین برای تخلیه بار ترافیکی تردد از سمت چالوس به تهران یکطرفه اعلام می شود. 

وی در پایان گفت که روز جمعه در محور هراز هم تردد کلیه وسایل نقلیه از سمت رودهن به آمل ممنوع بوده است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار